Bańki mydlane z personalizacją. Zestaw baniek mydlanych z personalizacją.
search
  • Bańki mydlane z personalizacją. Zestaw baniek mydlanych z personalizacją.

BAŃKI mydlane z personalizowanymi etykietami Rose Gold 10szt

29,98 zł
Brutto

Zestaw bańek mydlanych z etykietami w odcieniu różowego złota to idealny sposób, by dodać radosnego ducha do każdej uroczystości. Personalizowane etykiety umożliwiają dostosowanie ich do każdego wydarzenia, sprawiając, że są one zarówno atrakcyjne, jak i pamiątkowe. Perfekcyjne upominki dla gości, by cieszyli się i celebrowali wspólne momenty.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bańki mydlane z personalizowanymi etykietami to zabawny i nowoczesny dodatek, który wnosi radosną atmosferę na każde przyjęcie. Zestaw składa się z 10 tubek wypełnionych bezpiecznym dla środowiska płynem, zapewniającym niekończącą się zabawę dla gości i będący ciekawym elementem na fotografiach.

Personalizacja etykiet pozwala na dostosowanie ich do każdego stylu przyjęcia, co czyni je świetnym wyborem na personalne upominki czy element dekoracyjny. Każda tubka została zaprojektowana z myślą o łatwości użycia – lekka i poręczna, idealnie mieści się w dłoni. Białe etykiety z nadrukami w kolorze różowego złota świetnie komponują się z każdym motywem dekoracyjnym, dodając odrobinę blasku i nowoczesnego designu. Spersonalizowane imieniem panny młodej i datą przyjęcia, nadają osobistego charakteru.

Te bańki mydlane nie tylko dostarczają rozrywki, ale również stanowią unikatowy element wspomnień. Są one dowodem na to, że nawet małe detale mogą wnieść dużo radości i urody do specjalnych momentów w życiu, czyniąc każde świętowanie jeszcze bardziej pamiętnym.

Wymiary:

  • Wysokość: 10,5 cm, szerokość: 0,5 cm.

Ważne:

  • cena dotyczy 10 sztuk
  • etykiety są samoprzylepne, do samodzielnego umieszczenia na buteleczkach.

Zobacz także