Bileciki z podziękowaniami na przyjęcie. Podziękowania dla gości panieńskiego.
search
  • Bileciki z podziękowaniami na przyjęcie. Podziękowania dla gości panieńskiego.
  • Ekskluzywne bileciki jako podziękowanie.
Bileciki z podziękowaniami dla gości.

BILECIKI z podziękowaniem Rose Gold 10szt

19,98 zł
Brutto

Bileciki z podziękowaniami "Rose Gold" to stylowy i nowoczesny sposób na wyrażenie wdzięczności gościom. Każdy bilecik charakteryzuje się subtelnym napisem, który dodaje odrobiny blasku na każdą okazję. Praktyczne i estetyczne, te bileciki są gotowe do spersonalizowania i wręczenia, sprawiając, że każdy gest podziękowania stanie się pamiętnym akcentem Wieczoru Panieńskiego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pakiet bilecików z podziękowaniami Rose Gold. Złocisto-różowe zdobienia na białym tle tworzą efektowny kontrast, dodając odrobiny blasku do każdego rodzaju przyjęcia. Bileciki wykonane zostały z myślą o tych, którzy cenią sobie oryginalność i nowatorskie podejście do klasyki.

Personalizacja bilecików imieniem panny młodej i datą przyjęcia dodają im indywidualnego akcentu i świadczą o dbałości o nawet najmniejsze detale. Po drugiej stronie, każdy bilecik kryje przestrzeń na życzenia. Precyzyjne drukowanie zapewnia czytelność każdego słowa, pozwala na wyrażenie najgłębszych emocji i sprawia, że podziękowania stają się jeszcze bardziej osobiste. Ta drobna forma podziękowania staje się zatem nie tylko drobnym gestem, ale także nośnikiem wyjątkowych wspomnień z tego wieczoru.

Te bileciki to idealne rozwiązanie, by dodać osobistego akcentu do każdego wieczoru panieńskiego. To elegancka forma wyrażenia wdzięczności za obecność Twoich przyjaciółek w tym ważnym dla Ciebie dniu. Każdy bilecik z misternie wykonanymi detalami doskonale nadaje się na różnorodne rodzaje przyjęć. 

Wymiary:

  • 8,5 cm x 5,5 cm.

Zobacz także