Lustrzana złota winietka na kieliszek. Personalizowana dekoracja.
search
  • Lustrzana złota winietka na kieliszek. Personalizowana dekoracja.
  • Winietka lustrzana złota okrągła na kieliszek. Dekoracja na wesele.

WINIETKA okrągła na kieliszek akrylowa złota dekoracja ślubna

15,98 zł
Brutto

Nowoczesna winietka ślubna wykonana z lustrzanego akrylu. Winietka jest okrągła, posiada specjalny otwór, który umożliwia umieszczenie jej na kieliszku. 

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Okrągła winietka na kieliszek w kolorze złota, to dekoracja ślubna stanowiąca nowoczesny element. Z pewnością doda elegancji i stylu każdemu przyjęciu ślubnemu. Jest to subtelna, a zarazem efektowna ozdoba, którą można umieścić na kieliszkach gości, aby wskazać im miejsce przy stole. Takich wizytówek na pewno jeszcze nie widzieli!

Ślubna winietka do dekoracji i wskazania gościom ich miejsc. Jest wykonana z lustrzanego akrylu, co nadaje jej wyjątkowego blasku i efektu. Na płaskim krążku w kolorze złota wygrawerujemy imię. Dzięki specjalnemu otworowi w środku winietki można ją łatwo umieścić na kieliszku, co sprawia, że jest idealnym elementem do oznaczania miejsc przy stole dla gości.  Złoty kolor winietki nadaje jej elegancji i luksusowego wyglądu, który doskonale komponuje się z atmosferą ślubu.

Okrągła winietka na kieliszek w kolorze złotym to niezwykła i wciąż rzadko spotykana dekoracja ślubna. Nie tylko wskaże miejsca Waszym gościom, ale jednocześnie zrobi na nich niesamowite wrażenie. Dzięki winietkom łatwo oznaczyć miejsca dla gości, co ułatwia rozkładanie się przy stole i zapewnia porządek podczas uroczystości. Złoty akryl, z którego powstały te wizytówki jest odporny i można go zachować na pamiątkę. To także sposób na dodanie elegancji i stylu dekoracji ślubnej oraz na zaskoczenie i zachwycenie gości. Winietki są trwałe i efektowne.

Wymiary:

  • średnica 4cm

WAŻNE:

  • minimalna ilość zamówienia: 12 sztuk
  • listę gości (w notatniku (.txt) ) prosimy przesyłać na maila: produkcja@sklepyoms.pl podając numer zamówienia, którego ona dotyczy lub załącz je przy produkcie. Proszę wpisać nazwiska jedno pod drugim bez numerowania np:

Jan

Tomasz Nowak

Dorota

  • prosimy o uważne sprawdzenie listy gości - są one kopiowane prosto z przesłanego przez Państwa pliku i z ewentualnymi błędami, nie ma później możliwości dokupienia jednej sztuki

Zobacz także