Serwetki ze złotymi napisami, wykreślanka słowna.
search
  • Serwetki ze złotymi napisami, wykreślanka słowna.
  • SERWETKI złoty nadruk Wykreślanka słowna zabawa dla gości 20szt
  • Serwetki ze złotymi napisami, wykreślanka słowna.
  • Serwetki białe ze złotym nadrukiem z grą łamigłówką - wykreślanka

SERWETKI złoty nadruk Wykreślanka słowna zabawa dla gości 20szt

9,98 zł
Brutto
Papierowe serwetki w białym kolorze. Na ich powierzchni znajduje się złoty nadruk w postaci liter, z których ułożone są słowa. Zabawa polega na tym, że goście mogą odnaleźć na serwetce takie miłe słowa jak: miłych chwil, uśmiechnij się ... i wiele innych.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Serwetki z wykreślanką słowną to drobna, ale niesamowicie zabawna atrakcja dla gości weselnych. Na białym tle znajdują się złote litery, które z daleka prezentują się jak stylowa dekoracja. Jednocześnie serwetki stanowią nieodłączny element weselnego stołu i mają walor praktyczny. Jeśli jednak dobrze się im przyjrzysz, odnajdziesz na nich takie sympatyczne słowa, jak: „miłych chwil”, czy „uśmiechnij się”
  • Zestaw serwetek ze złotym nadrukiem zawiera 20 sztuk. Na białym tle znajduje się dekoracja w postaci kwadratu ułożonego z pozornie przypadkowych ciągów liter. Litery przypominają popularną zabawę wykreślankę i po przyjrzeniu się, łatwo dostrzec wśród nich różne hasła. Każda serwetka jest wykonana z kilku warstw papieru, które nadają jej odpowiednią trwałość i chłonność. Jest to połączenie praktycznego elementu zastawy z nietuzinkową dekoracją.
  • Serwetki ze złotym nadrukiem na stół weselny to z pewnością coś, co przyciągnie wzrok i zainteresowanie gości. Choć na pierwszy rzut oka wyglądają po prostu jak ozdobne chusteczki, to jednak nie ma w nich nic zwyczajnego. Oczywiście stanowią doskonałą dekorację, ale okażą się niesamowitą atrakcją dla spostrzegawczych gości. To właśnie takie detale powodują, że impreza zostaje zapamiętana na bardzo długo. Szczególnie to, co znajduje się na stołach, ma ogromne znaczenie, dlatego dobrze jest zadbać o najmniejsze detale!
Wymiary:
  • 33 x 33 cm.

Zobacz także