Świeczki sojowe na ślubne podziękowanie dla gości.
search
 • Świeczki sojowe na ślubne podziękowanie dla gości.
 • Świeczki sojowe na ślubne podziękowanie dla gości.
 • Świeczki sojowe na ślubne podziękowanie dla gości.

ŚWIECZKI sojowe upominek ślubny Szałwiowa Zieleń (pudełka, etykiety) 10szt

79,98 zł
Brutto

Podziękowanie ślubne dla gości w postaci sojowych świeczek. Personalizowany upominek podkreśly wyjątkowy charakter uroczystości zaślubin.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Podziękowanie ślubne dla gości w postaci sojowych świeczek. Personalizowany upominek podkreśly wyjątkowy charakter uroczystości zaślubin.

Opis:
 • Komplet 10 sztuk świeczek sojowych, pudełeczek i etykiet to pomysł na ślubne podziękowanie dla gości. Świeczka sojowa jest w nowoczesnym kształcie, na wzór mini bubble. Dekoracja jest w kremowym, jasnym odcieniu. Oferowane przez nas świeczki dopracowane są ze szczególną dokładnością, ponieważ wykonane są ręcznie.
 • Do zestawu dołączone są transparentne pudełeczka do samodzielnego złożenia. Dzięki temu, że opakowania są przezroczyste, to goście od razu zobaczą ich zawartość. Do dekoracji pudełka dołączymy samoprzylepne okrągłe etykiety. Na naklejkach znajduje się grafika w szałwiowym kolorze. Personalizacji podlegają imiona Pary Młodej, a także ich inicjały. Dekoracyjną czcionką wykonamy napis: Dziękujemy.
Zastosowanie:
 • Pomysłowe podziękowanie dla gości w postaci świeczek. Aktualnie świeczki sojowe są nie tylko modnym podziękowaniem, ale również dekoracją, która pięknie wzbogaci wygląd wnętrza każdego pomieszczenia. Goście na pewno zachwycą się, gdy otrzymają świeczki w ramach upominku ślubnego. Umieszczone w pudełeczku z etykietą personalizowaną podkreślą ważny charakter uroczystości.
Wymiary:
 • Świeca ok. 3,5 cm,
 • pudełka szerokość ok. 5 cm, wysokość ok. 5 cm, głębokość ok. 5 cm.
Ważne:
 • Cena dotyczy 10 sztuk świec, pudełek, etykiet
 • pudełka są do samodzielnego złożenia, a etykiety do naklejenia.
 

Świeczki sojowe prezent dla gości weselnych

Ślub jest wydarzeniem szczególnie ważnym nie tylko dla samej Pary Młodej, ale również wielu bliskich osób, które także pomagały w organizacji tej wyjątkowej uroczystości. Chcąc docenić pomoc rodziców, świadków lub przyjaciół, warto pamiętać o podziękowaniu. Niewielki, choć przemyślany podarunek, to niezwykle oryginalny sposób, aby pokazać najbliższym, jak ważna była ich obecność podczas tego jednego z najważniejszych dni w życiu nowożeńców. Ciekawym wyborem są świeczki sojowe w pudełku dla gości weselnych. Ten praktyczny i jednocześnie niecodzienny prezent sprawi, że bliscy z pewnością poczują się docenieni – a o to przecież chodzi, prawda?

Świeczki sojowe – doskonałe na prezent dla gości

Wybór odpowiedniego podarunku dla gości w ramach podziękowania wcale nie jest tak prosty, jak mogłoby się wydawać. Zadaniem upominków jest oczywiście sprawienie przyjemności zaproszonym na ślub osobom, jednakże dopasowanie prezentu nie tylko do płci, czy wieku, ale również zainteresowań może okazać się problematyczne. Z pomocą przychodzą więc uniwersalne (choć jednocześnie również oryginalne!) pomysły. W obecnych czasach nowożeńcy mają duże pole do popisu – możliwości jest wiele, także wybór właściwego podarunku ogranicza się jedynie do znalezienia tego, co pasowałoby najbardziej nie tylko do charakteru przyjęcia i jego motywu, ale również osoby, która docelowo miałaby zostać obdarowana. Nic jednak dziwnego w tym, że mnogość możliwości dla wielu okazuje się przytłaczająca. Dobrym pomysłem jest więc postawienie na coś klasycznego – doskonałym wyborem niezależnie od płci czy wieku będzie komplet świeczek na podziękowanie dla gości weselnych.

Dekoracja i pamiątka – świeczka sojowa

Komplet świeczek sojowych to nie tylko wyjątkowo praktyczny prezent, na jaki może zdecydować się Para Młoda, ale również niesamowita pamiątka. Część obdarowanych osób chętnie wykorzysta otrzymane świeczki, delektując się gorącą kąpielą w ich towarzystwie, natomiast inni będą woleli postawić je na półce, aby pełniły funkcję wspomnianej wyżej pamiątki. Niezależnie od sposobu ich wykorzystania, obdarowani z pewnością docenią gest nowożeńców i ich niecodzienny pomysł, aby podarować bliskim świeczki sojowe. Prezent dla gości weselnych jest formą podziękowania za obecność podczas tego ważnego dnia. Pominięcie najbliższych byłoby bardzo niestosowne.

Zobacz także