WIESZAKI drewniane z grawerem dla Pary Młodej 2szt
search
  • WIESZAKI drewniane z grawerem dla Pary Młodej 2szt
  • Wieszaki drewniane dla Pary Młodej udekorowane ozdobnym napisem ""Pan Młody"" oraz ""Panna Młoda""

WIESZAKI drewniane z nadrukiem dla Pary Młodej 2szt

49,98 zł
Brutto

Eleganckie, drewniane wieszaki z ozdobnym nadrukiem dla Panny Młodej i Pana Młodego ♥ W klasycznych kolorach – czarny dla mężczyzny i biały dla kobiety. Pozwolą w piękny sposób zaprezentować garnitur i suknie ślubną podczas kręcenia filmu pamiątkowego ♥

Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Eleganckie, drewniane wieszaki z ozdobnym nadrukiem dla Panny Młodej i Pana Młodego ♥ W klasycznych kolorach – czarny dla mężczyzny i biały dla kobiety. Pozwolą w piękny sposób zaprezentować garnitur i suknie ślubną podczas kręcenia filmu pamiątkowego ♥

Opis:

  • Para efektownych wieszaków dekoracyjnych, wykonanych z drewna i pokrytych czarnym oraz białym kolorem dla wyróżnienia kobiety i mężczyzny. Wieszaki są udekorowane, ozdobnym napisem "Pan Młody" oraz "Panna Młoda". Zaokrąglone brzegi wieszaka dodają mu elegancji, a metalowy uchwyt jest ruchomy, dlatego można dostosować go do różnych miejsc w których chcemy zawiesić kreację.

  • Wieszaki są solidnie wykonane, jednak prezentują się subtelnie, ich kształt jest delikatny, dlatego idealnie pasują na tego typu okazję.

Zastosowanie:

  • Suknia ślubna i garnitur zawieszone na wieszakach, będą gotowe do włożenia przez Parę Młodą. Po ślubie wieszaki mogą być wykorzystywane na co dzień i przypominać o magicznym dniu ślubu.

  • Drewniane wieszaki są wspaniałym dodatkiem do sesji i filmu ślubnego. Sprawdzą się do wyeksponowania kreacji ślubnej Panny Młodej i Pana Młodego, dodatkowo grawer urozmaici wieszaki.

Wymiary:

  • szerokość: 43cm

  • grubość: 14mm


Wieszaki dla Pary Młodej

Wieszaki dla pary młodej to świetny pomysł na spersonalizowanie gadżetów, które towarzyszą parze mającej swój wielki dzień. Można wykorzystać je na kilka różnych sposobów, urozmaicając swoje ślubne przygotowania lub też tworząc super dodatek do zdjęciowej sesji. W jaki sposób? To bardzo proste.

Wieszaki drewniane na suknię i garnitur

Piękny, oryginalnie prezentujący się wieszak z podpisem pan młody oraz panna młoda, to gadżet, który, choć stanowi drobiazg, jest bardzo sympatycznym dodatkiem do ślubnego wyposażenia. Powiesisz na nim piękną i niepowtarzalną sukienkę ślubną lub ślubny garnitur. Dodadzą one kolorytu procesowi przygotowywania się do ślubu. A dzięki temu ta czynność wyda się wam jeszcze bardziej ekscytująca i pozostawiająca mnóstwo pięknych wspomnień.

Wieszaki na ślub — idealne na ślubną sesję

Przygotowania do ślubu to jeden z częstych motywów ślubnej fotografii. To, w jaki sposób panna młoda oraz pan młody przygotowują się do swojego wielkiego dnia, często uwieczniane jest na ślubnych fotografiach. Właśnie do tego typu sesji przedślubnych służą wieszaki dla pary młodej. Powieś na nich ślubną kreację, a stanie się ona z pewnością wdzięcznym motywem fotograficznym. Dzięki temu nie tylko wygodnie powiesisz swój strój ślubny, ale i sprawisz, że wyglądał będzie on jeszcze bardziej zjawiskowo.

Naturalnie piękne wieszaki drewniane na ślub

Jeśli chcesz, by Twój ślub oraz sesja fotograficzna były wyjątkowe, wieszaki drewniane z pewnością będą jednym z dodatków, które pomogą budować Ci odpowiedni klimat. Drewniane gadżety to idealne dodatki do ślubu w stylu klasycznym, eko, prowansalskim, nowoczesnym, i wielu jeszcze innych. Tego rodzaju wieszaki subtelnie podkreślają piękny wygląd sukienki ślubnej i garnituru, pozwalając wyeksponować ich wdzięk w sposób maksymalny. To dodatki które, choć z pozoru są mało znaczące, w rzeczywistości pozwalają budować super atmosferę wokół ślubnego tematu i motywu. Przekonasz się, jak ten element wpłynie pozytywnie nie tylko na Twoje przygotowania przedślubne, ale i na Twój nastrój! Bo w końcu kto z nas nie lubi otaczać się pięknymi i wyjątkowymi przedmiotami?

Super wytrzymałość

Wieszaki z drewna dla młodej pary to przedmioty, które zaskoczą Cię nie tylko estetycznym wyglądem, ale i znakomitą jakością wykonania. Są one bardzo solidne, przez co możesz mieć pewność, iż doskonale sprawdzą się one jako wieszaki dla nawet bardzo ciężkich ślubnych strojów. Możesz więc spać spokojnie. Twój ślubny strój z pewnością będzie na nich bezpieczny.

Zobacz także