ZESTAW zabawnych tabliczek z 12 napisami FOTOBUDKA
search
  • ZESTAW zabawnych tabliczek z 12 napisami FOTOBUDKA
  • ZESTAW zabawnych tabliczek z 12 napisami FOTOBUDKA

ZESTAW zabawnych tabliczek z 12 napisami FOTOBUDKA

6,98 zł
Brutto

Genialne, zabawne tabliczki będą wesołym dodatkiem do sesji fotograficznej na Twoim przyjęciu weselnym! Wciągnij gości do wspólnej zabawy, zapewniając im świetną atrakcję, a Wam fantastyczne zdjęcia do albumu ślubnego!

Wzór: wzór 1
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Genialne, zabawne tabliczki będą wesołym dodatkiem do sesji fotograficznej na Twoim przyjęciu weselnym! Wciągnij gości do wspólnej zabawy, zapewniając im świetną atrakcję, a Wam fantastyczne zdjęcia do albumu ślubnego!

Opis:

  • zestaw 6 dwustronnych tabliczek z wesołymi napisami, wykonanych na wysokiej jakości papierze i w nowoczensym designie

  • tabliczki są DWUSTRONNE: 1 tabliczka = 2 napisy, a więc zestaw 6 tabliczek da Ci 12 rewelacyjnych napisów do wykorzystania

  • goście mogą trzymać tabliczki w dłoniach lub na patyczkach; patyczki nie znajdują się w zestawie

ZESTAW 1

1. Najlepszy towar w mieście!

2. GORZKO! GORZKO! GORZKO!

3. I'm sexy!

4. 100% LOVE

5. Bawię się PYSZNIE!

6. PRZYSZŁAM na TORT

7. On JEST MóJ!

8. ONA jest MOJA!

9. TEŚCIOWA na MEDAL

10. CZUJNY TEŚĆ

11. NA ZAWSZE RAZEM

12. Super GOŚĆ

Zastosowanie:

  • śmieszne tabliczki pozwolą Wam na zrobienie fantastycznych zdjęć, a goście chętnie przyłączą się do zabawy, zapewniając świetną atmosferę na Waszym przyjęciu

  • tabliczki możecie wykorzystać też na Waszej ślubnej sesji foto, dzięki nim stworzycie niepowtarzalną pamiątkę na długie lata

Wymiary:

  • rozmiar jednej tabliczki: A5

WAŻNE:

  • w zestawie otrzymasz 6 tabliczek zadrukowanych dwustronnie, co daje możliwość wykorzystania 12 różnych napisów

  • tabliczki możecie trzymać w rękach do zdjęć lub podkleić na patyczki (samodzielnie)


Fotobudki są w modzie!

Coraz więcej Młodych Par rezygnuje z fotografa na rzecz fotobudki. Albo decyduje się na oba te rozwiązania. Ogromną zaletą fotobudek jest to, że są zabawne. Goście mogą się w nich bawić i robić sobie zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami. Dzięki nim może powstać pamiątka, jaka nie powstałaby przy żadnej innej okazji. Warto, więc zadbać o to, by goście mieli z czym się fotografować. Co nada się najlepiej?

Gadżety – tabliczki z sentencjami

W fotobudkach doskonale sprawdzają się zabawne gadżety - peruki, kapelusze, okulary czy sztuczne wąsy - są świetne. Można je wykorzystać do tego, by zrobić naprawdę zabawne i świeże zdjęcia. Jeśli jednak chcielibyśmy, by na wszystkich zdjęciach pojawiał się jakiś motyw przewodni, to lepiej postawić na śmieszne tabliczki do fotobudki. Mogą być na nich umieszczone zabawne zdania i sentencje. Dzięki nim wszyscy goście będą robili sobie zdjęcia z gadżetami w tym samym stylu.
W albumie fotograficznym będą wyglądały spójnie i zgodnie ze sobą. Warto też zauważyć, że te tabliczki z sentencjami będą wyraźnym i rozpoznawalnym znakiem, że zdjęcia zostały wykonane na tym konkretnym weselu. Niech ta impreza różni się od urodzin, Andrzejek, Sylwestra i wszystkich innych okazji, na których pojawiają się wynajęte fotobudki. Spraw, aby ślub i wesele było czymś niezwykłym i niepowtarzalnym! W końcu to jedna i jedyna taka okazja w życiu. Niech wszyscy ją zapamiętają.

Świetne tabliczki do fotobudki

Nasz sklep ma w ofercie wiele różnych gadżetów do fotobudki. Są zabawne i tanie. Możesz, więc wybrać zestaw, który najbardziej podoba się Tobie i z pewnością spodoba się Twoim gościom, którzy będą mogli podzielić się na drużyny "groom team" i "bride team". To świetna zabawa, która rozkręci każdą imprezę. Warto też zauważyć, że nie tylko młode pokolenie kocha takie zabawne zdjęcia. Młodzi będą przyjemnie zaskoczeni, kiedy zobaczą, z jaką przyjemnością ich rodzicie, ciotki i wujkowie oblegają fotobudkę i tabliczki z sentencjami. To zabawa, która łączy pokolenia i pozwoli wszystkim gościom poczuć się jak zgrana paczka.

Zobacz także