Krówka na podziękowanie na ślub i wesele. Krówka posiada uniwersalny charakter.
search
  • Krówka na podziękowanie na ślub i wesele. Krówka posiada uniwersalny charakter.

KRÓWKI uniwersalne podziękowanie ślubne dla gości na Dziękujemy 12szt

19,98 zł
Brutto
Krówki z napisem dziękujemy to słodkie upominki dla gości weselnych. Każdy doceni ich delikatny smak. Podziękowanie dla gości weselnych może być symboliczne, a z takiego każdy na pewno będzie zadowolony.
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówki z napisem dziękujemy to słodkie upominki dla gości weselnych. Każdy doceni ich delikatny smak. Podziękowanie dla gości weselnych może być symboliczne, a z takiego każdy na pewno będzie zadowolony.

Opis:
  • Chcecie wyrazić przybyłym na ślub i wesele swoją wdzięczność? Doskonałym wyborem będą tradycyjne krówki na podziękowanie dla gości weselnych. Są zapakowane w papierki w stylu boho. Widnieje na nich nadruk suszonych roślin w brązowej tonacji kolorystycznej. Na środku umieścimy napis Dziękujemy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by umieścić czekoladki w pudełkach papierowych z okolicznościową etykietą z tym samym motywem. Dzięki temu cukierki krówki mogą zyskać eleganckie opakowanie.

Zastosowanie:
  • Cukierki na podziękowanie dla gości mogą być umieszczone w jednym miejscu. Zatem krówki z napisem dziękujemy możecie włożyć do przezroczystego naczynia, wyłożyć na tacę, paterę czy umieścić w szklanym pojemniku na cukierki. Warto wyeksponować je na słodkim stole obok makaroników, ciasteczek z wróżbą i personalizowanych czekoladek. Krówki sprawdzą się nie tylko jako podziękowania za przybycie, gdyż można je wykorzystać jako upominki weselne za udział w zabawach. Uniwersalne krówki będą smakowały zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Sprawdzą się już na weselu, jako dodatek do kawy lub herbaty.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także