Czekoladka na ślub z personalizacją. Etykieta udekorowana w kwiatową grafiką. Idealny upominek ślubny dla gości.
search
  • Czekoladka na ślub z personalizacją. Etykieta udekorowana w kwiatową grafiką. Idealny upominek ślubny dla gości.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane upominek dla gości Białe Kwiaty 10szt

24,90 zł
Brutto

Ślub to wyjątkowy dzień. Bez wątpienia jeden z najszczęśliwszych i najważniejszych dla młodej pary. Ważny również dla gości, którzy zbiorą się tłumnie by świętować wraz z zakochanymi.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to wyjątkowy dzień. Bez wątpienia jeden z najszczęśliwszych i najważniejszych dla młodej pary. Ważny również dla gości, którzy zbiorą się tłumnie by świętować wraz z zakochanymi.

Oferowane przez nas czekoladki to niezwykle smaczna, słodka przekąska. Zaprojektowano je jako prezent wręczany gościom przez młodą parę. Wykonane są z najwyższej jakości kakao, które w połączeniu ze świeżym i naturalnym mlekiem stanowi prawdziwą rozkosz dla zmysłów. Ofiarując je swoim gościom, możesz być pewien, że zachwycą się oni niezwykłym i rzemieślniczym smakiem najwyższej jakości czekoladek. Do kompletu dołączona jest samoprzylepna ozdobna etykieta. Umieszczono na niej piękne i barwne ilustracje kwiatków oraz listków w ciemnozielonej barwie. Kolorystycznym zwieńczeniem są złote papierki, w które zapakowano czekoladki. Tworzy to spójną i przemyślaną całość, która wprost idealnie wpisuje się w odświętny charakter uroczystości ślubnych. Czekoladki mają charakter personalizowany. Na naklejce, oprócz daty ślubu oraz napisu "Dziękujemy", znajdują się również imiona pary młodej. Ten pozornie drobny szczegół czyni upominek znacznie bardziej osobistym i intymnym. Imiona wykonano niezwykle finezyjną i dynamiczną czcionką przypominającą pismo odręczne. Pozostałe napisy są bardziej klasyczne, eleganckie i minimalistyczne. W rezultacie to zestawienie oparte na kontraście przyciąga wzrok i intryguje.

Słodki prezent to bez wątpienia jedna z najskuteczniejszych metod na pozostawienie po sobie dobrego wrażenia. Któż z nas nie lubi słodkości? Wybierając oferowany przez nas upominek dla gości z okazji ślubu, możesz być pewien satysfakcji zarówno swojej, jak i twoich gości! Każdemu zależy, aby dzień ten zapamiętano jak najlepiej i odbył się on bez jakichkolwiek potknięć. Warto wykorzystać tę unikalną okazję do odnowienia i pogłębienia więzi ze swoimi najbliższymi. Z pewnością każdy z przybyłych będzie mieć dla młodej pary piękny prezent. Ślubna tradycja działa również w długą stronę, a zwykle także młoda para przygotowuje upominki dla zaproszonych przez siebie gości. Warto tu zastosować maksymę – "przez żołądek do serca".

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także