Czekoladka na upominek dla gości weselnych. Wzbogacona o piękny wzór graficzny.
search
  • Czekoladka na upominek dla gości weselnych. Wzbogacona o piękny wzór graficzny.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane upominek dla gości Elegancja Złota 10szt

24,90 zł
Brutto

Czekoladki upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja to piękny podarunek na wesele w stylu glamour, gdzie widać biżuteryjne akcenty. Słodka niespodzianka może być umieszczona w eleganckim pudełeczku z tej samej kolekcji.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladki upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja to piękny podarunek na wesele w stylu glamour, gdzie widać biżuteryjne akcenty. Słodka niespodzianka może być umieszczona w eleganckim pudełeczku z tej samej kolekcji.

Czekoladki upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja zapakowane są w złocone papierki, które pięknie połyskują i opatrzone są białą etykietą z personalizacją. Na niej oprócz grafiki kwiatów, czy znaku wodnego „&” znajdą się Wasze imiona, a także data Waszego ślubu. Na drugiej czekoladce może widnieć napis: „Dziękujemy”. Warto dwie położyć na jednym talerzyku, choć oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by czekoladki ukryć w pudełeczku. Graficzne kwiaty prezentują się niczym koronkowy haft i podkreślają doniosłość wydarzenia, a także piękno słodkiego podarunku. Taki prezent pięknie będzie współgrał z białymi dodatkami, zarówno kwiatami, jak i wizytówkami. W przypadku tych ostatnich stworzy monochromatyczny design, bowiem można wybrać te z kolekcji Złota Elegancja. Bez wątpienia dodatki w kolorze złota są idealnym wyborem na wesele. Symbolizują wieczność, nieśmiertelność uczucia, doskonałość i stałość. Nie bez przyczyny obrączki wykonywane są z tego szlachetnego koloru.

Czekoladki upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja mogą być zapakowane w pudełeczka sześcienne lub w kształcie serca. Oczywiście można położyć je na nakryciu, ale nie bezpośrednio, a na serwetce, najlepiej białej ze złotymi akcentami. Czekoladki mogą być również położone obok kawałka tortu uroczyście krojonego przez parę młodą w czasie wesela. Będą świetnym dodatkiem do kawy lub herbaty. Czekoladki mogą znaleźć się także w białym wiklinowym koszu bądź przezroczystej, eleganckiej misce na stole z księgą gości. Każdy, kto się do niej wpisze, zabierze słodkie podziękowanie. Takie czekoladki będą także upominkiem za udział w zabawach dla dzieci i dorosłych. Mogą być również położone na stole Państwa Młodych obok skarbonki na „Nową drogę życia”, do której symbolicznie będą dorzucać się goście. Pomysłów na wykorzystanie czekoladek na weselu i ich wyeksponowanie może być wiele. Jednym z bardziej klasycznych jest postawienie misy z nimi pomiędzy wypiekami na słodkim stole.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także