Białe kwadratowe pudełeczka wzbogacone o etykiety. Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie upominku dla gości.
search
 • Białe kwadratowe pudełeczka wzbogacone o etykiety. Idealnie sprawdzą się jako uzupełnienie upominku dla gości.

PUDEŁECZKA kwadrat Elegancja Złota 10szt (+etykiety)

20,98 zł
Brutto
Pudełko kwadratowe na upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja to piękne opakowanie, które sprawia, że estetyka weselnego prezentu jest najwyższym poziomie. Sprawdzi się także na upominki dla świadków czy też rodziców.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko kwadratowe na upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja to piękne opakowanie, które sprawia, że estetyka weselnego prezentu jest najwyższym poziomie. Sprawdzi się także na upominki dla świadków czy też rodziców.

Opis:
 • Pudełko kwadratowe na upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja ma kształt sześcianu, zatem będzie idealnym wyborem na prezentowe opakowanie. Tym bardziej, że dołączona jest do niego także naklejka z personalizacją. Można w nim umieścić czekoladki czy ciasteczka z wróżbą.
 • Pudełeczko jest w całości białe, zatem idealnie wpisuje się w stylistykę weselną. Złote akcenty dodają mu elegancji z nutą glamour. Na etykiecie nadrukowana zostanie grafika kwiatów, prezentujących się niczym haft lub tkana koronka. Ponadto znajdzie się na niej personalizacja, czyli Wasze imiona i data Waszego ślubu. Na samej górze nadrukujemy napis: „Dziękujemy!”. Pudełko można położyć bezpośrednio na nakryciu, np. na serwetce. Oczywiście dobrze będzie się prezentować także zostawione obok nakrycia. Warto zwrócić uwagę na symetryczne rozmieszczenie pudełeczek, co stworzy ład i harmonię stołu weselnego.
Zastosowanie:
 • Pudełko kwadratowe na upominek dla gości z kolekcji Złota Elegancja zapewni estetykę, a jednocześnie dozę ekscytacji i ciekawości. Goście będą się zastanawiać, co znajduje się w środku i chętnie je otworzą. Można dodać do niego niewielką poduszeczkę wypełnioną watą, a na niej położyć kamień przypisany do znaku zodiaku gościa. Można też przygotować niewielką karteczkę z krótkim opisem kamienia na szczęście.
 • Oczywiście pudełeczko będzie idealne na wszelkiego rodzaju czekoladki, także te z personalizacją z kolekcji Złota Elegancja, makaroniki czy muffinki. Pudełko może być opakowaniem na prezent dla świadka czy świadkowej. Można do niego włożyć np. bransoletkę charmes czy zegarek z grawerem. Do takiego pudełka zmieści się także malutki flakon perfum, który może znajdować się w otoczeniu płatków kwiatów. Pomysłów na wykorzystanie pudełka kwadratowego z kolekcji Złota Elegancja może być naprawdę wiele. Oczywiście dla rodziców można przygotować złotą biżuterię – dla ojców spinki do mankietów, a dla mam – wisiorki czy też kolczyki.
Wymiary:
 • 4,5 cm x 4,5 cm x 4,5 cm
WAŻNE:
 • produkt personalizowany wysyłany tylko po wpłacie na konto

 • minimalna ilość zamówienia jednego rodzaju etykiet: 2 opakowania po 10 sztuk

 • w cenę zestawu wchodzą pudełeczka, etykiety- tasiemkę lub kokardki dokup osobno!

 • pudełeczka składa się bez użycia kleju

Zobacz także