Personalizowana krówka z imionami Pary Młodej na podziękowanie ślubne dla gości weselnych.
search
  • Personalizowana krówka z imionami Pary Młodej na podziękowanie ślubne dla gości weselnych.

KRÓWKI personalizowane Elegancja Złota 12szt

23,98 zł
Brutto

Krówka podziękowanie dla gości z kolekcji Złota Elegancja to słodka niespodzianka, która przypadnie do gustu koneserom słodkości. Piękne opakowanie przyciąga uwagę i wpisuje się w stylistykę glamour.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówka podziękowanie dla gości z kolekcji Elegancja Złota to słodka niespodzianka, która przypadnie do gustu koneserom słodkości. Piękne opakowanie przyciąga uwagę i wpisuje się w stylistykę glamour.

Opis:
  • Krówka podziękowanie dla gości z kolekcji Elegancja Złota jest opakowana w tradycyjny papierek ze szpiczastymi końcówkami z dwóch stron. Widnieje na nich grafika z tej linii produktowej, która przypomina kwiatowy haft lub koronkę. W centralnej części nadrukujemy Wasze imiona drukowanymi literami. Poniżej w tym samym stylu zostanie zapisana data Waszego ślubu i wesela. Na bocznej ściance widnieć będzie napis: „Dziękujemy!”. Ten ostatni będzie kursywą, zatem od razu będzie przyciągał wzrok. Biały papierek i złota grafika oraz złote napisy pięknie się komponują. Krówka stworzy udane połączenie z innymi dekoracjami z kolekcji Elegancja Złota. Może być położona bezpośrednio na nakryciu czy też na talerzyku filiżanki. Sposobów ekspozycji, ale i pakowania tego rodzaju słodkiego podziękowania może być wiele. Krówka podziękowanie dla gości z kolekcji Złota Elegancja rozpływa się w ustach i doskonale pasuje do czarnej kawy.
Zastosowanie:
  • Krówka podziękowanie dla gości z kolekcji Elegancja Złota to doskonały sposób, byście wyrazili swoją wdzięczność zaproszonym na uroczystość. Oczywiście do pudełeczka ze złoconym brzegiem z kolekcji Elegancja Złota możecie włożyć nie jedną, a kilka krówek. Taki podarunek spodoba się zarówno dorosłym, jak i zaproszonym dzieciom. Krówki mogą zostać umieszczone w większym owalnym i przezroczystym naczyniu albo tradycyjnym naczyniu na cukierki z otworem z przodu. W takim przypadku będą ustawione na słodkim stole. Ten element jest często wykorzystywany na weselach i urozmaica design sali weselnej. Krówka podziękowanie dla gości z kolekcji Elegancja Złota będzie pięknie się prezentować na tle koronkowych obrusów. Może być rodzajem nagrody w konkursach organizowanych dla dzieci. Jeśli angażujecie animatora zabaw to właśnie on może je rozdawać. Krówki mogą być również ozdobą stolika z księgą gości. Każdy wpisując życzenia i kilka słów od siebie będzie mógł uraczyć swoje podniebienie pyszną krówką.

Wymiary:

  • ok. 7cm x 2cm; grubość ok. 1,5cm

Ważne:

  • aby zachować świeżość krówki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu,
  • minimalna ilość do zamówienia to 2 zestawy, czyli 24 sztuki.

Zobacz także