Personalizowana czekoladka z imionami Pary Młodej. Upominek ślubny dla gości.
search
  • Personalizowana czekoladka z imionami Pary Młodej. Upominek ślubny dla gości.
  • Aranżacja stołu ślubnego z dodatkami z kolekcji Special Day.
  • Czekoladka z personalizacją na ślub, na podziękowanie ślubne,

CZEKOLADKI ślubne personalizowane Special Day 10szt

24,90 zł
Brutto

Czekoladka personalizowana z kolekcji Special Day to piękny podarunek dla gości weselnych, który może znaleźć się w dekoracyjnym pudełku albo być związana wstążką z kilkoma innymi. Słodki prezent na pewno przypadnie do gustu każdemu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladka personalizowana z kolekcji Special Day to piękny podarunek dla gości weselnych, który może znaleźć się w dekoracyjnym pudełku albo być związana wstążką z kilkoma innymi. Słodki prezent na pewno przypadnie do gustu każdemu.

Czekoladka personalizowana z kolekcji Special Day doskonale się prezentuje. Ma kwadratowy kształt i jest zapakowana w srebrny papierek. To na niego zostanie naklejona etykieta z personalizacją. Naklejka ma szare tło, które świetnie odbija się od srebrnego papierka. Ponadto pięknie komponuje się z grafiką beżowych, bladoróżowych róż. Na środku etykiety znajdą się Wasze imiona przedzielone słowem „love”. Na końcu znajdzie się oczywiście tradycyjne: „dziękujemy”. To ostatnie sięga od krawędzi do krawędzi etykiety, stąd symbolizuje Waszą nieskończoną wdzięczność. Może również odnosić się do bezkresnego uczucia. Warto podkreślić, że Wasze imiona zapisane są drukowanymi i pogrubionymi literami, a pozostałe słowa dekoracyjną kursywą. Takie zestawienie doskonale się komponuje. Zastąpienie tradycyjnego łącznika słowem „love” jest zaskakujące, a jednocześnie podkreśla nierozerwalność Waszego uczucia i wieczną miłość, niczym słowa zakochanych wyskrobane na ławce w parku albo pniu drzewa.

Czekoladka personalizowana z kolekcji Special Day może znaleźć się w niewielkim pudełeczku z tej samej linii produktowej. Oczywiście warto włożyć do niego kilka czekoladek. Taki podarunek świetnie sprawdzi się do porannej kawy i da zastrzyk potrzebnej energii, a także endorfin, czyli hormonów szczęścia. Czekoladki personalizowane z kolekcji Special Day rozpływają się w ustach i goście będą mogli po nie sięgnąć, zaraz po weselu lub wtedy gdy będą mieli gorszy dzień. Ich smak od razu poprawi im nastrój, a także przypomni o świetnej zabawie na weselu. Czekoladki mogą znaleźć się w większym naczyniu na słodkim stole obok innych czekoladowych specjałów. Oczywiście również na stole z księgą gości mogą się znaleźć. Takie czekoladki mogą być również formą nagrody za udział w weselnych zabawach. Są pięknym tłem do zdjęć, ale i dekoracją w sali weselnej. Zdjęcie naczynia z czekoladkami możecie umieścić na portalu społecznościowym i jeszcze raz podziękować wszystkim za życzenia.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także