BILECIKI podziękowanie Elegancja Złota 10szt
search
  • BILECIKI podziękowanie Elegancja Złota 10szt

BILECIKI podziękowanie Elegancja Złota 10szt

6,98 zł
Brutto

Bilecik podziękowanie Złota Elegancja wykonany jest bardzo starannie, z naciskiem na każdy szczegół. To świetna pamiątka dla wszystkich gości weselnych. Sprawi ona, że zrobi się im miło na sercu i poczują się docenieni. Oczywiście duże znaczenie ma także fakt, że owy bilecik będzie mieć także dla Was wartość sentymentalną.

Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bilecik podziękowanie Złota Elegancja wykonany jest bardzo starannie, z naciskiem na każdy szczegół. To świetna pamiątka dla wszystkich gości weselnych. Sprawi ona, że zrobi się im miło na sercu i poczują się docenieni. Oczywiście duże znaczenie ma także fakt, że owy bilecik będzie mieć także dla Was wartość sentymentalną.

Opis:
  • Bilecik podziękowanie Złota Elegancja prezentuje się niezwykle stylowo. Wykonany jest z wysokiej jakości tektury o dużej gramaturze i rzeczywiście solidność widoczna jest "gołym okiem". Warto zwrócić uwagę na powierzchnię bileciku, na której znajduje się kwiatowy dekor. Prezentuje się on niczym wykonany z koronki, co dodaje całości jeszcze więcej luksusowego charakteru. Oczywiście dużą rolę odgrywa tutaj symbolika, wszak owe kwiaty są wyrazem miłości, ale i podziękowania. Na tym dodatku umieścimy słowo "dziękujemy" wykonane dekoracyjną czcionką. Przywodzi ona na myśl ręczne kaligrafowanie. Poniżej zaś znajduje się dalsza część tekstu: "...że jesteś z nami, w tym szczególnym dla nas dniu". Owe słowa są wyrazem szacunku dla gości. Jednocześnie podkreślają, jak ważną rolę w Waszym życiu pełnią, wszak chcecie z nimi dzielić najszczęśliwszy dzień Waszego życia. Subtelne dodatki dodają całości nutę glamour.
Zastosowanie:
  • Bilecik podziękowanie Złota Elegancja warto umieścić obok zastawy stołowej. Można połączyć go z winietką z imieniem gości. Oczywiście dodatkowo możecie dodać do niego słodki upominek, choćby krówkę czy też grę labirynt. Jedno jest pewne, już sam bilecik sprawi obdarowanym przyjemność. Mogą zabrać go do domu i umieścić w skrzynce z pamiątkami. Będzie on przypominał o świetnej zabawie, ale i mile spędzonym czasie. Także Wy powinniście zachować taki bilecik, bo i Wam przypomni jak ważni są dla was Wasi goście. I choć czasami spotykacie się raz do roku, to dzięki takiemu bilecikowi być może zadzwonicie i umówicie się na wspólną kolację. Będziecie mogli wspominać wesele czy przeglądać zdjęcia z tego dnia. Oczywiście taki dodatek także dla Was będzie mieć dużą wartość sentymentalną, jak każda pamiątka z dnia ślubu.
Wymiary:
  • 8,5 × 5,5 cm

Zobacz także