Prezent dla świadka w postaci pudełka. Wewnątrz znajduje się czekoladowe cygaro.
search
 • Prezent dla świadka w postaci pudełka. Wewnątrz znajduje się czekoladowe cygaro.

PREZENT dla Świadka w drewnianym pudełku CZEKOLADOWE CYGARO Elegancja Złota

34,98 zł
Brutto
Pudełko dla świadka z czekoladowym cygarem z kolekcji Złota Elegancja to świetny pomysł na prezent w ramach podziękowania. Jak wiadomo pomaganie w przygotowaniach i całej ceremonii także dla świadka jest stresujące, zatem warto docenić jego trud.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko dla świadka z czekoladowym cygarem z kolekcji Złota Elegancja to świetny pomysł na prezent w ramach podziękowania. Jak wiadomo pomaganie w przygotowaniach i całej ceremonii także dla świadka jest stresujące, zatem warto docenić jego trud.

Opis:
 • Chcecie podarować świadkowi coś wyjątkowego? Pudełko dla świadka z czekoladowym cygarem z kolekcji Złota Elegancja będzie nietuzinkowym prezentem. Takie cygaro może wszak skonsumować i nie zaszkodzi jego zdrowiu.
 • Dodatkowo nietuzinkowa forma czekoladki w środku jest zaskakująca i wywoła uśmiech na twarzy. Pudełko jest wykonane z jasnego gatunku drewna i wyposażone w złoty zatrzask. Wewnątrz znajdzie się karta z podziękowaniem, a dokładnie pod wieczkiem. Na niej wydrukujemy grafikę z kolekcji Złota Elegancja, a także personalizację.
 • Grafika przedstawia kwiaty, które prezentują się niczym koronka. Na górze będzie widniał napis: „Najlepszy świadek na świecie”. Poniżej większą czcionką zapiszemy imię świadka. Na końcu znajdą się Wasze imiona i data Waszego ślubu. Pudełko będzie wypełnione sizalem, a na środku umieścimy wspomniane cygaro. Możecie oczywiście uzupełnić drewniane pudełko innymi prezentami.
Zastosowanie:
 • Pudełko dla świadka z czekoladowym cygarem z kolekcji Złota Elegancja możecie wręczyć na weselu. Po zadedykowanej świadkom piosence powiecie kilka słów, a następnie wręczycie im podarunki. Warto wiedzieć, że dla świadkowej znajdziecie podobne drewniane pudełko z podziękowaniem i upominkiem. Zatem prezenty będą do siebie dopasowane.
 • W pudełku dla świadka z czekoladowym cygarem znajdzie się miejsce na inne podarunki. Możecie do niego włożyć zakupioną piersiówkę z okolicznościową etykietą albo ciasteczka czy czekoladki ręcznie robione. W pudełku może znaleźć się portfel z grawerem albo brelok. Ciekawym wyborem na prezent jest też pendrive z personalizacją. Możecie też pójść podobnym tropem, bo skoro jest cygaro, to może być i buteleczka albo szklanka do whiskey. Pudełko dla świadka z czekoladowym cygarem możecie wręczyć także na poprawinach albo przed ceremonią. Ważne, by w wyjątkowy sposób uhonorować świadka. Taki prezent będzie na pewno w jego mieszkaniu stał na eksponowanym miejscu.   
Wymiary:
 • 16x13cm; głębokość: 2,5cm
WAŻNE:
 • produkt personalizowany, wysyłany po wcześniejszym opłaceniu
  

Zobacz także