Ślubna czekoladka z etykietą z kolekcji Greenery. Słodkie podziękowanie dla gości na wesele.
search
  • Ślubna czekoladka z etykietą z kolekcji Greenery. Słodkie podziękowanie dla gości na wesele.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane Greenery 10szt

24,90 zł
Brutto

Czekoladka ślubna personalizowana podziękowanie Greenery to słodki upominek dla gości weselnych. Może się znaleźć w okolicznościowym pudełku. Oczywiście warto związać ze sobą kilka czekoladek i podarować jednej osobie słodki zestaw. To klasyczny, ale i udany prezent.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladka ślubna personalizowana podziękowanie Greenery to słodki upominek dla gości weselnych. Może się znaleźć w okolicznościowym pudełku. Oczywiście warto związać ze sobą kilka czekoladek i podarować jednej osobie słodki zestaw. To klasyczny, ale i udany prezent.

Czekoladka ślubna personalizowana podziękowanie Greenery to piękny i pyszny upominek. Na uwagę zwraca już samo opakowanie. Otóż na złotym papierku znajduje się miejsce na białą etykietę z grafiką i personalizacją. Na niej widnieć będą Wasze imiona zapisane drukowanymi literami, a poniżej data ślubu i wesela. Ponadto znajdzie się tam także duża grafika liści, wśród których widoczny jest rozwinięty kwiat i pączki kwiatowe. Całość jest subtelna i elegancka, a ponadto wpisuje się w stylistykę ekologiczną. Rozwinięty kwiat jest symbolem Waszej miłości, a pączki – początku małżeńskiego życia. Czekoladka ma kwadratowy kształt i zmieści się nawet w niewielkim papierowym pudełeczku. Rozpływa się w ustach. Jej smak od razu poprawi humor gościom, w końcu czekolada to źródło endorfin. A przecież szczęściem na Waszym weselu chcecie się dzielić. Czekoladka ślubna może być położona na talerzyku obok filiżanki, wszak jest doskonałym dodatkiem do kawy, ale i herbaty.

Czekoladka ślubna personalizowana podziękowanie Greenery ozdobi nakrycie gościa weselnego. Można ją położyć bezpośrednio na serwetce i talerzyku deserowym. Warto ułożyć kilka czekoladek w niewielki stosik i związać złotą nitką. Można również wybrać prostokątne pudełko, opakowanie typu papierowy kuferek czy takie w kształcie serca. Obsługa wesela może również położyć czekoladkę obok kawałka weselnego tortu. Zatem moment krojenia tego wypieku będzie tym, gdy wręczycie gościom te słodkie podziękowanie. Czekoladki z etykietą w większej ilości włóżcie do przezroczystej, okrągłej misy. Na odwrocie czekoladki taśmą przyklejcie niewielką karteczkę z pozytywną wróżbą dla gościa. Każdy przy wejściu będzie losował jedną czekoladkę. Oczywiście czekoladki same w sobie są dekoracją. Mogą także zostać umieszczone w opakowaniu na słodkości, na stole ze słodkimi wypiekami. Misa z czekoladkami może stać także na stoliku z księgą gości.  

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także