Zapachowa świeca w szklanym słoiku. Udekorowana grafiką z kolekcji Młoda Para. Ślubne podziękowanie dla bliskich.
search
  • Zapachowa świeca w szklanym słoiku. Udekorowana grafiką z kolekcji Młoda Para. Ślubne podziękowanie dla bliskich.

ŚWIECA zapachowa podziękowanie ślubne Młoda Para

59,98 zł
Brutto

Duża świeca podziękowanie od Młodej Pary to udany upominek dla gości weselnych, który może stworzyć odpowiedni nastrój już na samym przyjęciu. Zachwyca designem, zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością. Wpisuje się w modną stylistykę black and white.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Duża świeca podziękowanie od Młodej Pary to udany upominek dla gości weselnych, który może stworzyć odpowiedni nastrój już na samym przyjęciu. Zachwyca designem, zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością. Wpisuje się w modną stylistykę black and white.

Opis:
  • Duża świeca podziękowanie od Młodej Pary wpisuje się w klasyczną stylistykę ślubną. Woskowa świeca jest biała i umieszczona w przezroczystym szkle. Z kolei etykieta jest czarno-biała. Na czarnym tle widnieje biała grafika kwiatów, a także słowo: „Dziękujemy”. Z kolei na białym tle nadrukujemy czarną czcionką Wasze imiona, a także datę Waszego ślubu i wesela. Słoiczek, w którym umieszczona jest świeczka wyposażyliśmy w praktyczne wieczko. Dzięki temu goście nie muszą wypalić całej świecy od razu, a jednocześnie mogą zapobiec wylaniu się wosku. Wieczko nie ma otworów, zatem niemożliwe jest palenie zamkniętej świeczki niczym latarenki. W końcu ogień potrzebuje tlenu, by płomień nie zgasł. Warto podkreślić, że wieczko chroni także świeczkę przed wypadnięciem czy też uszkodzeniem knota, jeszcze zanim się ją zapali. Wyprofilowany kształt słoiczka sprawia, że rozprzestrzenianie się płomienia jest ograniczone.
Zastosowanie:
  • Duża świeca podziękowanie od Młodej Pary jest doskonałą metaforą łączącego Was uczucia. W końcu płomień symbolizuje wieczną miłość. Taką świecę można postawić przy każdym nakryciu na weselnym stole. Jeśli właściciele sali wyrażają zgodę na zapalenie świec do kolacji, to oczywiście stworzą one niepowtarzalną atmosferę. Często jednak, ze względu na to, że wokół znajduje się sporo alkoholu, nie jest to możliwe. W końcu alkohol i ogień dają mieszankę wybuchową. A nie o takie efekty chodzi Wam na weselu. Zatem można zamiast tego wykorzystać świece w czasie podziękowań dla rodziców czy świadków. Wtedy dwie osoby będą trzymać zapalone świece w rękach. Oczywiście dużą świece otrzymaną w prezencie goście mogą zabrać ze sobą do domu. Będzie zdobić stolik kawowy albo duży stół. Można postawić ją także na komodzie. Stworzy nastrój romantycznej kolacji albo sprawdzi się jako tło do aromatycznej kąpieli.         
Wymiary:
  • waga: 340 g.

Zobacz także