Beżowy krawat dla taty Panny Młodej. Dedykacja dla ojca na odwrocie.
search
  • Beżowy krawat dla taty Panny Młodej. Dedykacja dla ojca na odwrocie.
  • Jasny krawat z imieniem i dedykacją dla taty
  • jasny krawat z personalizowanym podziękowaniem dla taty od córki na ślub
  • Beżowy krawat w jasnym odcieniu z podziękowaniem ślubnym dla taty.

KRAWAT podziękowanie dla Taty Panny Młodej

34,98 zł
Brutto
Rodzice to najbliższe osoby dla pary młodej. Coraz częściej można spotkać się ze zwyczajem obdarowywania mamy pana młodego przez narzeczoną, w podziękowaniu za wychowanie jej przyszłego męża. Równie popularnym zwyczajem staje się podziękowanie dla taty panny młodej od córki. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rodzice to najbliższe osoby dla pary młodej. Coraz częściej można spotkać się ze zwyczajem obdarowywania mamy pana młodego przez narzeczoną, w podziękowaniu za wychowanie jej przyszłego męża. Równie popularnym zwyczajem staje się podziękowanie dla taty panny młodej od córki. Dla każdej dziewczynki ojciec jest wyjątkowo ważną osobą, która podczas ślubu prowadzi ją do ołtarza i przekazuje narzeczonemu. Wyjątkowe podziękowanie za obecność i wsparcie taty to uroczy gest, który wzruszy bliską nam osobę i zapewni wspaniałe wspomnienia z najpiękniejszego dnia w życiu młodej pary i ich rodziców.

Opis:
  • Beżowy krawat do garnituru z wysokogatunkowego materiału. Koniec krawata od spodu udekorujemy nadrukiem, który zawiera podziękowanie dla taty panny młodej. Tekst zapisany jest wyraźną, czarną czcionką. Podziękowanie brzmi: "Kochany Tato! Dziękuję Ci za dni, które wspólnie przeżyliśmy, Za to że zawsze mnie wspierałeś. Za Twoją miłość i wiarę w moje możliwości." Podpis: "Dziękuję, że jesteś!" oraz imię wykonamy odrobinę bardziej ozdobnym fontem. Nowoczesna metoda wykonania nadruku zapewnia jego trwałość i doskonała jakość.

Zastosowanie:
  • Zwyczaj dziękowania rodzicom w dniu ślubu sięga bardzo daleko i jest praktykowany do dziś. Ojciec panny młodej, jako jedna z najważniejszych osób w jej życiu, powinien być wyróżniony szczególnie mocno. Elegancki krawat podarowany tacie podczas przygotowań do ślubu wzruszy bliską Wam osobę do łez. Założony specjalnie na moment prowadzenia panny młodej do ołtarza sprawi, że ta wyjątkowa chwila zapadnie jej ojcu w pamięci na zawsze. Krawat z podziękowaniem i wyrazami wdzięczności będzie wspaniałą pamiątką dla ukochanej osoby.

  • Zdjęcia z przygotowań do ślubu są ważną częścią dokumentowania ślubu i wesela. Moment po błogosławieństwie od rodziców to doskonała chwila na podarowanie im również wzruszających pamiątek z dnia ślubu ich dzieci. Zapewnijcie sobie piękne wspomnienia uwiecznione na fotografiach. Umieszczone w albumie pozwolą Wam wracać w każdej chwili do najpiękniejszego dnia w życiu. Dbając o najmniejsze szczegóły zapewnicie sobie ślub jak z bajki.
Wymiary:
  • długość: ok. 38cm; szerokość w najszerszym miejscu: 7cm

Zobacz także