Personalizowane pudełeczka na upominki dla gości weselnych. Modny wzór graficzny z kolekcji Greenery.
search
 • Personalizowane pudełeczka na upominki dla gości weselnych. Modny wzór graficzny z kolekcji Greenery.

PUDEŁECZKA kwadrat Greenery 10szt (+etykiety)

20,98 zł
Brutto

Pudełeczko kwadrat podziękowanie z kolekcji Greenery to piękne opakowanie na prezenty dla gości, rodziców czy też świadków. Zmieszczą się w nim drobiazgi, jak choćby biżuteria. Na pewno pięknie się prezentuje na weselnym stole. Będzie również pięknym tłem dla zdjęć.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczko kwadrat podziękowanie z kolekcji Greenery to piękne opakowanie na prezenty dla gości, rodziców czy też świadków. Zmieszczą się w nim drobiazgi, jak choćby biżuteria. Na pewno pięknie się prezentuje na weselnym stole. Będzie również pięknym tłem dla zdjęć.

Opis:
 • Pudełeczko kwadrat podziękowanie z kolekcji Greenery jest wykonane z ozdobnego białego papieru o większej gramaturze. Pudełko jest bardzo łatwo zarówno złożyć, jak i rozłożyć. Zatem poradzicie sobie z tym bez trudu. Do każdego pudełeczka dołączamy etykietę z kolekcji Greenery. Jest okrągła, a na niej widnieje motyw wieńca z liści i kwiatów. Nadrukujemy także słowo: „Dziękujemy!” Poniżej znajdą się Wasze imiona i data Waszego ślubu i wesela. Wystarczy, że nakleicie etykietę na pudełko, a zyska ono okolicznościowy charakter. Pudełko możecie związać elegancką zieloną wstążką. Taki prezent aż chce się otworzyć, by zobaczyć co znajduje się w środku. Ze względu na niewielki rozmiar można tam zmieścić bransoletkę z zawieszką czy też kolczyki. Zmieszczą się także spinki do mankietów, czy często wybierane przez pary młode kamienie ozdobne.
Zastosowanie:
 • Pudełeczko kwadrat podziękowanie z kolekcji Greenery będzie postawiono obok każdego nakrycia. Można je również postawić na talerzyku deserowym. Taka ekspozycja prezentów dla gości zachęca ich, by zajrzeli do środka. Oczywiście prezenty dla gości mogą znaleźć się na osobnym stole. Wtedy prowadzący wspomina o nich na początku imprezy i zachęca, by wziąć ze sobą jeden prezent w tym momencie lub przed wyjściem z wesela do domu. Pudełeczka tego rodzaju mogą być również przeznaczone tylko na prezenty specjalne. Poprzez to rozumiemy podarunki wręczane rodzicom i świadkom, wszak ich wkład w przygotowania i sam ślub jest bardzo duży. Pudełeczka mogą być podarowane gościom także w trakcie zabaw weselnych, zatem w tym przypadku zawierać nagrody. W trakcie zabawy dla wszystkich, która polega na piciu za zdrowie, gdy wymieniany jest miesiąc urodzenia gościa, także można rozdawać pudełeczka z kamieniami przypisanymi do znaków zodiaku.   
Wymiary:
 • 4,5cm x 4,5cm x 4,5cm.
Ważne:
 • produkt personalizowany, wysyłany po wpłacie na konto,
 • personalizacja samoprzylepnej etykiety,
 • minimalna liczba zakupu jednego rodzaju pudełek to 2 komplety (20szt.),
 • pudełeczka przeznaczone są do samodzielnego złożenia, bez użycia kleju,
 • produkt posiada atest do kontaktu z żywnością,
 • w cenę zestawu wchodzą pudełeczkaoraz etykiety - kokardki dokup osobno!

Zobacz także