Jojo na podziękowanie dla gości weselnych. Ciekawy upominek ślubny dla bliskich.
search
 • Jojo na podziękowanie dla gości weselnych. Ciekawy upominek ślubny dla bliskich.

JOJO upominek dla gości weselnych Forever Together Z IMIONAMI (+ naklejki)

6,48 zł
Brutto
Jojo upominek dla gości weselnych z kolekcji Złota Elegancja jest nietuzinkowy. Możecie pokazać swój dystans, a także rozrywkowy charakter. Goście będą mogli dzięki takiemu podarunkowi odnaleźć w sobie cząstkę dziecka.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jojo z kolekcji Forever Together przeniesie Waszych gości weselnych w czasy dzieciństwa. Z kolei współczesnym dzieciom uświadomi, że nie tylko cyfrowe zabawki mogą być fajne. Sprawi wszystkim mnóstwo frajdy. Na pewno jest to nietuzinkowy prezent na wesele. 

Opis:

 • Jojo z kolekcji Forever Together wykonane jest z mocnego, trwałego tworzywa sztucznego. Ponieważ utrzymane jest w białym kolorze idealnie wpisuje się w ślubną stylistykę. Także sznurek nawinięty na szpulę jest biały.
 • Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem nasze jojo możecie ozdobić dołączoną do niego okrągłą etykietą z personalizacją. Na samoprzylepnej etykiecie widnieje grafika jasnoróżowych i ciemnoróżowych kwiatów z zielonymi listkami. Wyglądają jak fragment bukietu panny młodej i mogą być swoistą inspiracją do jego stworzenia. Są przesłonięte dekorem rombu, który przywodzi na myśl elegancką serwetę.
 • Krawędzie są podkreślone różowym kolorem, a wewnątrz znajdują się różowe napisy. Na górze widnieć będzie słowo: „Dziękujemy”. Poniżej drukowaną i pogrubioną czcionką umieścimy Wasze imiona. W ostatnim wierszu znajdzie się data Waszego ślubu i wesela.           

Zastosowanie

 • Jojo z kolekcji Forever Together to oryginalny podarunek dla gości weselnych. Możecie się na niego zdecydować, gdy dla dorosłych gości przewidujecie np. małe buteleczki z alkoholem z okolicznościową etykietą lub zawieszką. Wtedy dzieci otrzymaną jojo. Ale również dorosłym taki prezent się spodoba i wywoła szeroki uśmiech. W końcu przywoła wspomnienia szczęśliwych chwil dzieciństwa. Niektórzy nawet po raz pierwszy będą mogli spróbować swoich sił w jojowaniu, czyli zabawie z jojo. Jojo może znaleźć się przy każdym nakryciu.
 • Równie dobrze możecie jednak umieścić je w misie lub koszyku przy wejściu na salę weselną. Możecie na tym stoliku umieścić napis: „Zapraszamy na zakręconą zabawę weselną” albo „Zabawa na okrągło! Dziękujemy za przybycie”. Jojo może rozdawać także animator zabaw. Dzieci mogą uczyć się sztuczek z jojo, a potem je prezentować. W ten sposób spędzą ciekawie czas i nie będą się nudzić. A przecież zależy Wam, by wszyscy goście byli zadowoleni. Jojo to gwarantuje!        
Wymiary:
 • średnica: 5 cm.
Ważne:
 • minimalna możliwa do zamówienia ilość zabawek to 12 sztuk.
 • otrzymujesz jojo i naklejki do samodzielnego naklejenia.

Zobacz także