Ślubna czekoladka z personalizowaną etykietą. Idealny upominek dla gości weselnych.
search
 • Ślubna czekoladka z personalizowaną etykietą. Idealny upominek dla gości weselnych.
 • Ślubna czekoladka z personalizowaną etykietą. Idealny upominek dla gości weselnych.
 • Ślubna czekoladka z personalizowaną etykietą. Idealny upominek dla gości weselnych.
 • Ślubna czekoladka z personalizowaną etykietą. Idealny upominek dla gości weselnych.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane Fioletowy Ślub 10szt

24,90 zł
Brutto

Czekoladka ślubna podziękowanie z kolekcji Fioletowy Ślub to doskonały sposób dopełnienia dekoracji wybranych z tej linii projektowej. Każdy gość poczuje się wyróżniony takim prezentem. W ten sposób na pewno traficie do serc gości. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladka ślubna podziękowanie z kolekcji Fioletowy Ślub to doskonały sposób dopełnienia dekoracji wybranych z tej linii projektowej. Każdy gość poczuje się wyróżniony takim prezentem. W ten sposób na pewno traficie do serc gości. 

Czekoladka ślubna podziękowanie z kolekcji Fioletowy Ślub to kwadratowa słodycz zamknięta w złotym papierku z okolicznościową etykietą. Na tej ostatniej widnieją kwiaty anemony. Zawilce są symbolem ochrony przed złem oraz miłości i przywiązania do ukochanego czy ukochanej. Zatem anemony idealnie sprawdzają się jako ślubna dekoracja. Kwiaty widoczne na etykiecie mają białą i fioletową kolorystykę, a także delikatne zielone liście. Widoczne są w czterech rogach i prezentują się tak jakby pływały po wodzie. To skojarzenie nie jest przypadkowe ponieważ te kwiaty często są sadzone w pobliżu oczek wodnych. Na etykiecie są one widoczne po jednej i drugiej stronie. Ale to nie wszystko, bowiem umieścimy na niej także personalizację. Z jednej strony będą zapisane Wasze imiona, dekoracyjną fioletową czcionką, a ponadto data Waszego ślubu i wesela. Z drugiej widnieć będzie słowo „dziękujemy”. 

Czekoladka ślubna podziękowanie z kolekcji Fioletowy Ślub będzie doskonałym prezentem dla gości weselnych. Oczywiście warto każdemu z gości podarować więcej niż jedną czekoladę. Można ułożyć je w stosik w taki sposób, by z jednej strony widoczne były Wasze imiona, a z drugiej słowo dziękujemy. Wystarczy czekoladki związać złotą lub białą wstążką albo lnianym sznurkiem. Innym sposobem może być włożenie czekoladek do małego pudełeczka kwadratowego czy też w kształcie serca. W ten sposób słodki prezent wzbudzi dozę ekscytacji. Każdy z gości chętnie spróbuje czekoladki już na weselu, tym bardziej, że ten słodki przysmak zawiera mnóstwo endorfin, czyli hormonów szczęścia. A przecież na weselu wszyscy powinni mieć jak najlepszy nastrój. Można czekoladki włożyć do dużego kosza i wyeksponować go na słodkim stole. Nad nim warto umieścić tablicę z napisem zachęcającym gości do częstowania się. Słodki podarunek mogą rozdawać również starości. Może być też dodatkiem na talerzyku deserowym do kawałka tortu.    

Wymiary:

 • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
 • grubość ok. 0,4 cm,
 • masa: 5 g. 

Ważne:

 • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
 • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.