Świeca zapachowa w szklanym słoiku. Kolekcja ślubna Fioletowy Ślub.
search
 • Świeca zapachowa w szklanym słoiku. Kolekcja ślubna Fioletowy Ślub.
 • Świeca zapachowa w szklanym słoiku. Kolekcja ślubna Fioletowy Ślub.
 • Świeca zapachowa w szklanym słoiku. Kolekcja ślubna Fioletowy Ślub.
 • Świeca zapachowa w szklanym słoiku. Kolekcja ślubna Fioletowy Ślub.

ŚWIECA zapachowa podziękowanie ślubne Fioletowy Ślub

59,98 zł
Brutto

Duża świeca podziękowanie od Młodej Pary to udany upominek dla gości weselnych, który może stworzyć odpowiedni nastrój już na samym przyjęciu. Zachwyca designem, zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością. Wpisuje się w modną stylistykę black and white.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukacie pomysłowego pomysłu na podziękowanie dla bliskich, gości, rodziny? Zdecydowani ciekawym prezentem będzie duża świeca zapachowa w słoiku. Posiada modną etykietę, która pochodzi z nowoczesnej kolekcji Fioletowy Ślub.

Opis:

 • Świeca w postaci dużego słoika posiada również szklaną pokrywkę. Zdecydowanie świeca posiada przyjemny zapach, który będzie pięknie rozprzestrzeniał się w pomieszczeniu. Do kompletu dołączona jest ozdobna etykieta, która posiada grafikę z kolekcji Fioletowy Ślub. Oczywiście na etykiecie widnieje personalizacja w postaci Imion Pary Młodej, a także data. Nowoczesną czcionką wykonamy napis: DZIĘKUJEMY.
 • Na pewno wyróżnia tę kolekcję nowoczesny design, ale także właśnie delikatny fioletowy odcień kwiatów. Przedstawione na grafice Anemony prezentują się zdecydowanie efektownie. Na pewno również będziecie mogli wykorzystać je do swoich kompozycji kwiatowych na stołach weselnych.  

Zastosowanie:

 • Jeżeli podczas uroczystości zaślubin chcecie podziękować komuś właśnie w oryginalny sposób, to wybierzcie nasze dodatki z kolekcji Fioletowy Ślub. Zawiera ona wyjątkowe podziękowania, upominki dla bliskich osób. Właśnie duża zapachowa świeca pozwoli wyrazić wdzięczność wybranym, czy też wszystkim gościom za udział w uroczystości zaślubin. Być może, gdy chcecie w specjalny sposób wyróżnić dziadków, świadków, czy rodziców, to ta świeca zdecydowanie będzie strzałem w dziesiątkę. Już teraz wybierzcie odpowiednie podziękowania. Im szybciej zaczniecie planowanie, a także wybór takich elementów to mniej pracy odnośnie organizacji ślubu będzie Was czekać przed samym przyjęciem. 
 • Z pewnością świeca świetnie posłuży jako pamiątka z wesela. Obdarowani goście z pewnością będą mogli wykorzystać jako element dekoracyjny w swoim domu. A piękny zapach świecy będzie unosić się w pomieszczeniu. W szczególności świeca zapachowa będzie odpowiednim podarunkiem dla osoby, która uwielbia taki element dekoracyjny, zapachowy.        
Wymiary:
 • waga: 340 g.

Zobacz także