NASIONKA
search
  • NASIONKA
  • NASIONKA

NASIONKA w kapsułce kreatywny upominek dla gości Ziarenka Miłości

4,29 zł
Brutto
Nasionka łąki kwietnej w kapsułce z bilecikiem. Pomysłowy upominek dla gości na wesele. Ciekawy sposób na podziękowanie gościom weselnym za przybycie na ślubną uroczystość. Ziarenka w kapsułce i pięknym opakowaniu. Ziarenka Miłości zakwitną, tak jak zakwitła miłość nowożeńców!
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nasionka łąki kwietnej w kapsułce z bilecikiem. Pomysłowy upominek dla gości na wesele. Ciekawy sposób na podziękowanie gościom weselnym za przybycie na ślubną uroczystość. Ziarenka Miłości zakwitną, tak jak zakwitła miłość nowożeńców!

Nie wiecie, jak podziękować gościom weselnym? Ziarenka Miłości idealnie nadają się na upominek dla Waszych gości. To wyjątkowy i kreatywny prezent w postaci nasionek w kapsułce z bilecikiem. Nasionka kwietnej łąki na pewno pięknie zakwitną. Bardzo pomysłowy i oryginalny sposób na ślubne podziękowanie. Bilecik posiada napis Zasiej Ziarenka Miłości! oraz na drugiej stronie instrukcję. 

Ziarenka w kapsułce z ozdobnym bilecikiem to bez wątpienia wyjątkowy sposób na podziękowanie gościom weselnym. Ten kreatywny upominek na pewno zrobi wrażenie na obdarowywanych. Jest to oryginalne i niezapomniane ślubne podziękowanie od Młodej Pary. Ziarenka Miłości warto pielęgnować, a gdy zakwitną, będą cieszyć oczy! Nasiona kwietnej łąki w kapsułce można podarować także z innych okazji. Nadają się na prezent na wieczór panieński lub kawalerski, a także np. do obdarowania ukochanej osoby podczas składania wyznania miłości.

Informacje:
  • bilecik z kapsułką: 5,5 × 8,5

Zobacz także