ALBUM na zdjęcia ślubne Leśna Paproć
search
 • ALBUM na zdjęcia ślubne Leśna Paproć
 • ALBUM na zdjęcia ślubne Leśna Paproć

ALBUM na zdjęcia ślubne Leśna Paproć

94,98 zł
Brutto
Album na zdjęcia to podarunek o wyjątkowym, symbolicznym znaczeniu. W nim para młoda będzie mogła przechowywać najpiękniejsze wspomnienia, czyli fotografię z dnia ślubu oraz wesela.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Album na zdjęcia to podarunek o wyjątkowym, symbolicznym znaczeniu. W nim para młoda będzie mogła przechowywać najpiękniejsze wspomnienia, czyli fotografię z dnia ślubu oraz wesela.

Opis:
 • Album na zdjęcia ma sztywną oprawę, obleczoną materiałem z eko skóry. Brzegi okładki są wykończone szyciem, tak samo jak grzbiet. W środku księgi znajdują się solidne kartki do wklejania zdjęć. Strony albumu są gładkie, bez kieszonek, dlatego można na nich umieścić zdjęcia o różnych formatach. Pomiędzy każdą z kart znajduje się pergaminowy arkusz, który ma na celu chronić zarówno zdjęcia, jak i strony przed sklejaniem się i uszkodzeniami, jak również przed blaknięciem.
 • Na okładce znajduje się przepiękna grafika, której najważniejszymi elementami będą inicjały nowożeńców oraz data ślubu. W tek kolekcji motywem przewodnim jest leśna paproć, która na okładce dodaje wyjątkowego uroku. Personalizacja zostanie wpisana w pole o kształcie koła. Wokół niego z kolei pojawi się motyw roślinny w postaci wianuszka z leśnej paproci.
Zastosowanie:
 • Album na klasyczne zdjęcia to świetny podarunek dla młodej pary. Nawet w dobie zdjęć elektronicznych, te upamiętniające najważniejsze wydarzenia z życia są wywoływane. Z pewnością ślub jest takim właśnie takim momentem. Nowożeńcy będą mieli piękny album do zapełnienia go zdjęciami ze swojego ślubu oraz wesela.
 • Brak kieszonek na zdjęcia sprawia, że w albumie można umieścić zdjęcia w różnych formatach. Jeśli na weselu znajdowała się foto budka, lub były robione zdjęcia aparatem typu instax to państwo młodzi będą mogli również i je wkleić w albumie.
 • Personalizowany album na zdjęcia ślubne to nie tylko praktyczny prezent, ale również bardzo ważna pamiątka. Dzięki fotografiom w środku oraz wraz z upływem lat stanie się ten prezent prawdziwym skarbem dla małżonków. Wspólne oglądanie zdjęć będzie dla nich niesamowitą podróżą w czasie i powrotem do tego wyjątkowego święta.
Wymiary:
 • 24 cm x 24 cm lub 24 cm x 29 cm,
 • Ilość stron: 60 (30 kartek)
 • W albumie zmieści się ok. 180 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm
Ważne:
 • Rozmiar albumu wysyłamy losowo.

Album ślubny Leśna Paproć

Wiele osób zastanawia się, co można podarować Parze Młodej z okazji tak przełomowego wydarzenia, jakim jest zawarcie związku małżeńskiego. Znakomitym prezentem okazuje się być album ślubny stanowiący wyjątkowo osobistą pamiątkę, dzięki której możliwe jest utrwalenie najpiękniejszych chwil już na zawsze. Kolekcjonowanie fotografii jest doskonałym sposobem na cofanie się w czasie – niekiedy wystarczy jedno spojrzenie na wykonane zdjęcia, aby wszystkie wspomnienia odżyły. Nic więc dziwnego, że wiele osób stawia na album ślubny personalizowany, który stanowi znakomity upominek do wręczenia każdemu bez względu na stopień zażyłości. Pragnąc podarować Parze Młodej podarunek, który zostanie zapamiętany, warto zdecydować się na album z wyjątkowymi życzeniami ślubnymi.

Personalizowany album ślubny – znakomity prezent

Niezwykłe chwile wymagają równie niezwykłej oprawy. Wiele osób za najpiękniejszą pamiątkę z dnia ślubu uważa personalizowany album ze zdjęciami. Upominek ten można wręczyć Parze Młodej w dwóch momentach – albo podczas uroczystości, aby zakochani sami uzupełnili karty otrzymanego albumu ulubionymi fotografiami lub po imprezie jako samodzielnie upiększoną zdjęciami ze ślubu pamiątkę. Niezależnie od decyzji, tego typu prezent z pewnością zachwyci Parę Młodą, która w każdym momencie będzie mogła otworzyć książkę pełną uchwyconych momentów ze swojego życia i cofnąć się w czasie, ponownie przeżywając niesamowite chwile. Dostępny w naszym sklepie internetowym album ślubny Leśna Paproć to podarunek wykonany z wysokiej jakości materiałów, przygotowany, aby przetrwać długie lata i cieszyć oko wypełnionymi kartami. Jego sztywna oprawa obleczona materiałem z eko skóry, a także brzegi i grzbiet wykończone szyciem sprawiają, że prezent ten wygląda nie tylko pięknie, ale również elegancko.

Album na najpiękniejsze zdjęcia

Choć album ślubny do wklejania jest doskonałym prezentem z okazji zawarcia związku małżeńskiego, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby Para Młoda umieszczała w nim zdjęcia z absolutnie różnych okoliczności – nie tylko te, jakie wykonane zostały podczas ceremonii ślubnej. Choć wydawać by się mogło, że w dobie zdjęć elektronicznych, wywoływanie fotografii zdaje się być coraz rzadziej spotykane, to jednak nie istnieje lepsza pamiątka od prawdziwego zdjęcia. Oglądanie wypełnionego po brzegi albumu dostarcza niesamowitej przyjemności i pozwala odbyć cudowną podróż w czasie. Przekazując taki prezent w ręce małżonków, można mieć pewność, że będzie on dla nich niezwykle ważną pamiątką.

Zobacz także