PUDEŁKA na ciasto z rączką Białe Kwiaty 10szt
search
  • PUDEŁKA na ciasto z rączką Białe Kwiaty 10szt

PUDEŁKA na ciasto z rączką Białe Kwiaty 10SZT

25,98 zł
Brutto
Opakowania papierowe na ciasto z kwiatowym wzorem to sposób na to, aby podziękować gościom za udział w uroczystości. Wypieki, które umieścicie do pudełek, będą świetnym upominkiem dla bliskich osób.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Opakowania papierowe na ciasto z kwiatowym wzorem to sposób na to, aby podziękować gościom za udział w uroczystości. Wypieki, które umieścicie do pudełek, będą świetnym upominkiem dla bliskich osób.

Opis:
  • Pudełka na ciasto idealnie sprawdzą się, aby w efektowny sposób zapakować słodkości dla gości w ramach podziękowania ślubnego. Opakowania wykonane są z wysokiej jakości papieru, posiadają grubszą strukturę. W łatwy sposób można je złożyć, bez konieczności użycia kleju. Dodatkowo posiadają specjalny atest do kontaktu z żywnością. Ozdobne opakowania posiadają także wygodną rączkę do przenoszenia.
  • Na powierzchni pudełka znajduje się piękna grafika, która pochodzi z kolekcji Białe Kwiaty. Obejmuje grafikę przedstawiającą delikatne kwiaty i liście, widoczne są one zarówno z boku pudełka, jak i na rączce. Na dłuższych ściankach z obu stron znajduje się tekst: Słodkie Podziękowanie. Również nie zabraknie napisu: W podziękowaniu za przybycie ofiarujemy Wam słodycze!
Zastosowanie:
  • Wybierając dodatki ślubne, warto wybrać takie, które są niezbędne. Zdecydowanie do takich elementów należą pudełka na ciasto. Do takich ozdobnych opakowań można umieścić poczęstunek dla gości, zaraz po uroczystości weselnej, czy także po poprawinach. Wypieki umieszczone do pudełek będą z pewnością dobrze zabezpieczone. Również tekst podziękowania na pudełkach pozwoli wyrazić wdzięczność za obecność bliskich osób na przyjęciu. Kwiatowy wzór na pudełkach wpisuje się w najnowsze trendy ślubne, dlatego będą one modnym dodatkiem.

Wymiary:

  • 14 cm x 19 cm x 9 cm,
  • wysokość całkowita wraz z rączkami: 15 cm.
Ważne:
  • cena dotyczy 10 sztuk pudełek, które tworzą 1 komplet,
  • pudełka posiadają atest do kontaktu z żywnością.

Papierowe pudełko na ciasto

Nie sposób wyobrazić sobie przyjęcie weselne bez pysznego tortu. Doskonałym sposobem na to, aby docenić obecność gości na tym ważnym w życiu Pary Młodej wydarzeniu, jest obdarowanie przybyłych słodkim i aromatycznym ciastem. Bliscy bez wątpienia docenią taki gest i ze smakiem zjedzą przygotowane specjalnie dla nich słodkości. Nie każdy jednak wie, w jaki sposób zapakować tort na wynos, tak aby dalej pięknie się prezentował i zachęcał do spożycia. Z pomocą przychodzi więc papierowe pudełko na ciasto, które swoim eleganckim wyglądem podkreśli wagę tego wydarzenia.

Ciasto jako sposób na podziękowanie gościom

Na rynku dostępne są pudełka na ciasto wykonane z plastiku i papieru. Nie da się natomiast ukryć, że to właśnie te drugie cieszą się obecnie rosnącym zainteresowaniem wśród przyszłych małżonków. Nic w tym dziwnego – papierowe opakowania są znacznie tańsze, dzięki czemu lepiej mieszczą się w napiętych budżetach ślubnych. Tańsze nie znaczy jednak gorsze – dostępne w naszej ofercie pudełka wykonane zostały z najwyższej jakości kartonu, dzięki czemu posiadają grubszą strukturę. Co więcej, każde takie opakowanie ma również specjalny atest do kontaktu z żywnością i jest bardzo łatwe w złożeniu – nie trzeba bowiem do tego celu używać kleju, co mogłoby niepożądanie wpłynąć na znajdujące się w pojemniku pożywienie. Na uwagę zasługuje również wygląd produktu. Pudełko z grafiką na ciasto przedstawia urocze kwiaty i liście znajdujące się zarówno z boku produktu, jak i na jego rączce. Z kolei na dłuższych ściankach widnieją podziękowania dla gości. Zaproszone osoby z pewnością docenią taki słodki upominek, który zapakowany w estetycznie wykonane opakowanie, będzie prezentował się naprawdę znakomicie.

Opakowanie papierowe na ciasto – świetny upominek dla bliskich

Część osób myśli, że papierowe pudełka są nie tylko trudne do złożenia, ale również delikatne i podatne na uszkodzenia. Rzeczywistość okazuje się jednak zgoła inna bowiem składanie opakowań to niezwykle prosta czynność, z którą bez problemu poradzi sobie każda osoba – nawet ta z niewielkimi zdolnościami manualnymi. O wytrzymałość także nie trzeba się martwić – choć pudełko wykonane jest z papieru, to charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Kwiatowy wzór, nadrukowany na opakowanie papierowe białe na ciasto, doskonale wpisuje się w najnowsze trendy ślubne, wobec czego stanowi modny dodatek, który dopełni całe wydarzenie. Umieszczone w opakowaniu pyszne wypieki mogą być więc bez żadnych obaw przetransportowane z sali weselnej prosto do domu gości.

Zobacz także