SPINKI do mankietów drewniane PREZENT
search
 • SPINKI do mankietów drewniane PREZENT
 • SPINKI do mankietów drewniane PREZENT
 • SPINKI do mankietów drewniane PREZENT

SPINKI do mankietów drewniane PREZENT

20,98 zł
Brutto
Wzór: wzór 1
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Modne drewniane spinki do mankietów, obdaruj nimi kochanego mężczyznę.

Opis:

 • Metalowe spinki do mankietów z ozdobną drewnianą tarczą i zabawnym wygrawerowanym tekstem
 • Spinki zapakowane są w ozdobne kraftowe pudełeczko wypełnione mchem. Pod wieczkiem znajduje się naklejka z napisem 'dla wyjątkowej osoby'.

Zastosowanie:

 • Sprawdzą się idealnie jako prezent dla Pana Młodego, Taty, Teścia, Świadka czy Chrzestnego
 • Bedą świetnym dopełnieniem eleganckiego stroju oraz zabawnym akcentem dodającym uroku

Wymiary:

 • wymiary pudełka: 6cmx5,5cmx3,5cm, średnica spinki: 14 mm

Ważne:

 • podaj numer wybranego wzoru
 • w przypadku zakupu kilku kompletów, podaj numery wzorów po przecinku
 • mech jest tylko elementem dekoracyjnym, nie należy długotrwale przechowywać na mchu spinek.


Drewniane spinki do mankietów na prezent

Wybór odpowiedniego prezentu dla mężczyzny stanowi nie lada wyzwanie. Panowie zwykle „wszystko mają” i „niczego nie potrzebują”. Na co więc zdecydować się, chcąc obdarować bliskiego mężczyznę? Niezależnie od tego, czy jest to Pan Młody, tata, teść, a nawet świadek lub chrzestny – zakup idealnego upominku może spędzać sen z powiek. Przy wyborze przede wszystkim należy jednak kierować się gustem obdarowywanej osoby – jakże niekomfortową sytuacją byłby podarowanie zestawu kieliszków komuś, kto nie pije alkoholu lub biletu na koncert artysty, za którym nie przepada. Chcąc uniknąć takich gaf, warto wybrać coś uniwersalnego, co sprawdzi się w każdym przypadku. Takim podarunkiem bez wątpienia są spinki do mankietów. Drewniane dodatki będą znakomitym wyborem nawet w przypadku tych, którzy na co dzień nie noszą oficjalnych stylizacji.

Spinki do mankietów – ślubne dodatki do eleganckiej koszuli

Drewniane spinki do mankietów to niezwykle stylowy prezent dla każdego mężczyzny. Choć „dziękuję” potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów, to miły podarunek z pewnością zostanie pozytywnie odebrany. Dostępne w naszym sklepie drewniane spinki do mankietów z napisem zachwycą każdego Pana, który tylko je otrzyma. Pięknie wykonane, zapakowane w ozdobne pudełeczko wypełnione mchem, stanowią idealny prezent dla wyjątkowej osoby. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby podarować je zarówno Panu Młodemu, jak i tacie, teściowi, bratu, czy świadkowi. Spinki świetnie będą prezentować się na każdym mężczyźnie, dodając mu uroku i dopełniając jego elegancki wygląd ciekawym i jednocześnie zabawnym akcentem. Oferowane przez nas spinki do mankietów będą doskonale komponować się z wieloma różnymi rodzajami koszul – wbrew pozorom pasują doskonale także do codziennych stylizacji. Nie muszą więc być używane tylko i wyłącznie podczas specjalnych okazji, gdzie konieczne jest, aby prezentować się elegancko i formalnie.

Drewniane spinki do mankietów na prezent

Wybór odpowiedniego prezentu bywa ciężki – o wiele łatwiej kupić coś Paniom, aniżeli Panom, którzy zwykle twierdzą, że niczego nie potrzebują. Każdy jednak bez wątpienia ucieszy się z ofiarowanego mu upominku, nawet jeśli chwilę wcześniej mówił, że już wszystko ma. Warto sprawić swoim bliskim przyjemność i przekazać w ich ręce świetnej jakości spinki do mankietów – tego typu prezent z pewnością nie będzie leżał nieużywany.