Drewniane płaskie pudełeczko dla Świadkowej. W środku znajduje się bransoletka z pozłacaną koniczynką z grawerem.
search
 • Drewniane płaskie pudełeczko dla Świadkowej. W środku znajduje się bransoletka z pozłacaną koniczynką z grawerem.

PREZENT dla świadkowej BRANSOLETKA pozłacana z grawerem w pudełku Kolekcja Vintage

79,98 zł
Brutto
Bycie świadkową to odpowiedzialne zadanie, które wymaga od niej pełnego zaangażowania. Od pomocy przy wyborze sukni ślubnej, przez organizację wieczoru panieńskiego aż po pomoc na weselu. Świadkową najczęściej zostaje najbliższa przyjaciółka Panny Młodej lub jej siostra. Żeby docenić jej pomoc i podziękować za wkład włożony w przygotowania do najważniejszego dnia w życiu. 

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Kolory: Różowy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bycie świadkową to odpowiedzialne zadanie, które wymaga od niej pełnego zaangażowania. Od pomocy przy wyborze sukni ślubnej, przez organizację wieczoru panieńskiego aż po pomoc na weselu. Świadkową najczęściej zostaje najbliższa przyjaciółka Panny Młodej lub jej siostra. Żeby docenić jej pomoc i podziękować za wkład włożony w przygotowania do najważniejszego dnia w życiu. Bransoletka z osobistą dedykacją to sentymentalny upominek, który świadkowa z pewnością chętnie będzie nosić. Rola świadkowej to nie lada obowiązek, ale i wyróżnienie - zadbajcie, by tak bliska Wam osoba poczuła się wyjątkowo po przyjęciu tak ważnej roli.

Opis:
 • Drewniane płaskie pudełko wykonane z naturalnego drewna. Ma otwieraną formę, a wieczko zamontowane jest na zawiasach. Wewnętrzna strona wieczka dekorowana jest etykietą z grafiką imitującą pergamin. Na jego środku znajduje się białe koło zdobione na brzegach dzikimi różami. Mają one odcienie koloru kremowego i jasnoróżowego, które przywodzą na myśl romantyczny styl vintage. Na środku koła umieścimy poruszający tekst podziękowania:
Kochana + imię świadkowej
Z całego serca pragniemy podziękować Ci,
za pomoc w przygotowaniach
do najważniejszego dnia w naszym życiu,
dnia naszego Ślubu.
Dziękujemy za dobre rady, za wsparcie,
za cierpliwość i mnóstwo optymizmu.
Dziękujemy za bycie
najlepszą świadkową!
Podpis
Data
 • Dolna część pudełka dekorowana jest identyczną grafiką, jak wieczko. W kole znajdzie się tekst "Dziękujemy za bycie najlepszą świadkową!" oraz podpis w postaci Waszych imion zapisanych różową czcionką. Pod nimi znajdzie się też data ślubu. Na etykiecie znajdują się dwa malutkie otwory, przez które przeciągniemy bransoletkę sznurkową w trzech kolorach do wyboru: czarnym, szarym lub różowym. Zawieszka na bransoletce przedstawia czterolistną koniczynkę. Wykonana jest ona ze srebra o próbie 925, natomiast pokryta jest warstwą 24-karatowego złota - mega jakość! Na bransoletce wykonamy podany przez Ciebie napis, może to być inicjał, imię czy data.

Zastosowanie:
 • Pudełko pieczołowicie przygotowane dla świadkowej to miła pamiątka z Waszej uroczystości. Imienne podziękowanie sprawi, że Wasza przyjaciółka czy siostra poczuje się doceniona - wzruszenie gwarantowane. Bransoletka z dedykacją ma klasyczny wzór, który z powodzeniem można nosić jako codzienny dodatek. Mamy więc gwarancję, że takie podziękowanie dla świadkowej jest praktycznym prezentem, który będzie jej przypominał o niezwykłym wydarzeniu, jakim było Wasze wesele. 
Wymiary:
 • sznurek: grubość 1mm; długość min. 11cm, max. 22cm
 • zawieszka: wysokość 16,5mm; szerokość: 16,5mm
Ważne:
 • ilość znaków na zawieszkę: max. 6 znaków (np. inicjał, data, imię)
 • grawer jednostronny
 • zawieszka złota pokryta jest 2 warstwami 24-karatowego złota

Zobacz także