Aranżacja na wieczór panieński jako impreza plenerowa.
search
  • Aranżacja na wieczór panieński jako impreza plenerowa.
  • Dekoracje i ozdoby na wieczór panieński w ogrodzie, w plenerze.
  • Pudełeczka w kształcie motylków. Posiadają ozdobne etykiety personalizowane.

PUDEŁECZKA na upominki Motylki Wieczór Panieński w plenerze 10szt (+ etykiety)

29,98 zł
Brutto

Pudełeczka mają kształt motyla. Do pudełeczek dołączymy samoprzylepne etykietki z personalizacją. Idealne opakowanie na drobne upominki dla dziewczyn podczas wieczoru panieńskiego. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nawet drobny upominek na wieczór panieński zyska wyjątkowy charakter, jeśli zostanie zapakowany w takie pudełeczko. To bardzo eleganckie rozwiązanie, które pozwoli Ci umieścić w środku dowolny drobiazg. Ponadto po złożeniu pudełeczka mają kształt motyla, co podkreśla ich kobiecy charakter.
W zestawie znajduje się 10 pudełeczek oraz 10 sztuk dopasowanych etykiet. Pudełeczka są wykonane z wysokogatunkowego papieru o znacznej gramaturze. Wymagają samodzielnego złożenia, co jest zadaniem bardzo prostym i intuicyjnym. Okrągłe etykietki są ozdobione delikatnymi grafikami z kolekcji Wieczór Panieński w plenerze. Na środku znajduje się personalizacja w postaci imienia przyszłej panny młodej oraz daty imprezy.
Są samoprzylepne i należy je samodzielnie umieścić na złożonym pudełeczku.
Stylowe pudełeczka na prezenciki dla dziewczyn na wieczór panieński na pewno zrobią furorę! Sprawią, że każda z uczestniczek imprezy poczuje się absolutnie wyjątkowo. Ustaw pudełeczka z upominkiem obok nakryć, a staną się oryginalną dekoracją stołu. Możesz też wręczyć je każdej z osób osobno na powitanie lub na pożegnanie. Całość robi znakomite wrażenie za sprawą ciekawego kształtu, ale i personalizacji. Etykietki z imieniem panny młodej i datą sprawiają, że upominki stają się niepowtarzalne. Koniecznie sprawdź też inne gadżety z kolekcji Wieczór Panieński w plenerze!
Wymiary:
  • wysokość: ok. 10 cm
  • dno: ok. 3 cm x 5,5 cm
Ważne:
  • kokardki do zawiązania i zamknięcia pudełeczek należy zakupić we własnym zakresie,
  • samoprzylepne etykiety należy samodzielnie umieścić na pudełeczkach.

Zobacz także