Wizytówka ślubna do wypisania imion i nazwisk gości. Piękna dekoracja stołu na wesele.
search
  • Wizytówka ślubna do wypisania imion i nazwisk gości. Piękna dekoracja stołu na wesele.
  • Wizytówka ślubna do wypisania imion i nazwisk gości. Piękna dekoracja stołu na wesele.

WINIETKI na stół uniwersalne do wypisania Błękitny Ślub 10szt

8,50 zł
Brutto
Organizując przyjęcie ślubne, czy też rocznicowe warto przygotować elegancką aranżację stołu w określonym stylu. Nieodłącznym elementem będą wizytówki z podziękowaniami dla gości. Mogą być one jednocześnie winietkami z imieniem i nazwiskiem. W ramach tej oferty proponujemy wizytówki uniwersalne z kolekcji Niebieski Ślub.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizując przyjęcie ślubne, czy też rocznicowe warto przygotować elegancką aranżację stołu w określonym stylu. Nieodłącznym elementem będą wizytówki z podziękowaniami dla gości. Mogą być one jednocześnie winietkami z imieniem i nazwiskiem. W ramach tej oferty proponujemy wizytówki uniwersalne z kolekcji Błękitny Ślub.

Opis:
  • Winietki z podziękowaniami dla gości z kolekcji Błękitny Ślub mają elegancki design. Na papierze o większej gramaturze umieścimy nadruk niebieskich i beżowych kwiatów, a także dekor rombu. To właśnie wewnątrz tej figury, białej z niebieskimi krawędziami, znajdzie się napis: Dziękujemy za przybycie! Napis jest utrzymany w niebieskim kolorze, który jest synonimem małżeńskiego szczęścia. W końcu każda panna młoda ma coś niebieskiego. Winietki uniwersalne z drugiej strony są niezadrukowane. Zatem w drugiej części wizytówki można zapisać ręcznie imię i nazwisko gościa. Wizytówki dzięki większej gramaturze można łatwo postawić na talerzu lub przy nakryciu.
Zastosowanie:
  • Szukacie eleganckiego dopełnienia aranżacji stołu na wesele lub małżeński jubileusz w beżowo-niebieskich barwach? Doskonałym wyborem będą wizytówki ślubne z kolekcji Błękitny Ślub. Ponieważ są to wizytówki uniwersalne, będą idealnym wyborem dla osób, które nie chcą mieć problemów z wykonywaniem nadruków na ostatnią chwilę. Wielu gości dość późno podaje personalia osób towarzyszących. Wybierając wizytówki uniwersalne, imię i nazwisko gościa można wpisać nawet w przededniu wesela. Wizytówki do wypisania sprawdzą się również dla tych par, które chcą samodzielnie i elegancko wpisać imiona i nazwiska gości na ich powierzchni, np. pismem kaligraficznym.
Wymiary:
  • rozłożone: 9 cm x 10 cm,
  • po złożeniu: 4,5 cm x 10 cm.Zobacz także