Personalizowany upominek dla gości w postaci baniek mydlanych.
search
  • Personalizowany upominek dla gości w postaci baniek mydlanych.
  • Personalizowany upominek dla gości w postaci baniek mydlanych.

BAŃKI mydlane personalizowane Zauroczenie

2,98 zł
Brutto

Szukacie oryginalnego prezentu dla gości weselnych? Bańki mydlane z kolekcji Zauroczenie doskonale się sprawdzą. Sprawią wiele frajdy dzieciom, ale i dorośli mogą dzięki nim odnaleźć dziecięcą radość.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Szukacie oryginalnego prezentu dla gości weselnych? Bańki mydlane z kolekcji Zauroczenie doskonale się sprawdzą. Sprawią wiele frajdy dzieciom, ale i dorośli mogą dzięki nim odnaleźć dziecięcą radość.

Opis:

  • Bańki mydlane z kolekcji Zauroczenie to wąska tubka, w której znajduje się plastikowy patyczek do robienia baniek. Jest zakończony sercem, co idealnie wpisuje się w stylistykę ślubną. Do baniek dołączona jest etykieta w pastelowej kolorystyce. Na niej widnieją delikatne kwiaty. Nadrukujemy również Wasze imiona, dekoracyjną ciemnoróżową czcionką. Bańki mydlane skomponują się z innymi dekoracjami z kolekcji Zauroczenie. Stworzą oryginalną dekorację stołu. Można je położyć przy każdym nakryciu. Oczywiście mogą to być prezenty przeznaczone dla dzieci, podczas gdy dorośli otrzymają buteleczki z alkoholem z tej samej kolekcji bądź ciasteczka z wróżbą. Bańki mydlane wpisują się w romantyczną atmosferę wesela, tworzą iście bajkowy klimat. Każdy gość taki prezent chętnie zabierze ze sobą do domu. Może być on również elementem ślubnej celebracji tuż po zawarciu związku małżeńskiego. Całość zostanie uwieczniona na fotografiach, co będzie prezentować się fantastycznie.

Zastosowanie:

  • Bańki mydlane z kolekcji Zauroczenie sprawdzą się tuż po wybiciu kościelnych dzwonów na znak zawarcia związku małżeńskiego. Wtedy świadkowie mogą rozdać bańki dzieciom, a one utworzą szpaler i będą wypuszczać bańki, gdy będziecie wychodzić z kościoła. Dodatkowo taki sposób celebracji ma swoje plusy, ponieważ nie trzeba poświęcać czasu na sprzątanie, jak w przypadku rozrzucania ryżu czy monet. Bańki mydlane będą źródłem zabawy dla dzieci w czasie wesela. Dzięki temu będą miały zajęcie i nie będą marudzić rodzicom. Zatem wszyscy świetnie będą się bawić, a przecież o to chodzi. Bańki mydlane z kolekcji Zauroczenie może rozdawać także animator zabaw. Może urządzić dzieciom konkurs na największą bańkę albo taką, która najdłużej nie pęknie. Jeśli dzieci nie wykorzystają baniek podczas wesela, to na pewno chętnie wezmą je ze sobą do domu. Dorośli także mogą odnaleźć w sobie odrobinę dziecka i razem ze swoimi pociechami puszczać bańki. W końcu to świetna zabawa!
Wymiary:
  • wysokość: 10,5cm, szerokość: 0,5cm

WAŻNE:
  • w zestawie otrzymujesz bańki oraz samoprzylepne etykiety
  • produkt personalizowany: na etykiecie umieścimy Wasze imiona
  • wysyłka tylko po wpłacie na konto
  • minimalna ilość do zamówienia: 40szt

Zobacz także