Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Zauroczenie.
search
 • Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Zauroczenie.
 • Buteleczka szklana z personalizowaną etykietą z kolekcji Zauroczenie.

BUTELECZKA na alkohol dla gości Zauroczenie (+ etykieta)

4,48 zł
Brutto
Buteleczka na alkohol z kolekcji Zauroczenie to klasyczny pomysł na prezent dla gości weselnych. Choć nazwa wskazuje, że jest to typowe szkło na trunek, to jednak można ją wypełnić czymś innym, np. gdy chce się zamówić to samo dla wszystkich gości weselnych, a niektórzy nie piją alkoholu. 

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Buteleczka na alkohol z kolekcji Zauroczenie to klasyczny pomysł na prezent dla gości weselnych. Choć nazwa wskazuje, że jest to typowe szkło na trunek, to jednak można ją wypełnić czymś innym, np. gdy chce się zamówić to samo dla wszystkich gości weselnych, a niektórzy nie piją alkoholu. Oczywiście wypełnienie dekoracyjnymi elementami będzie konieczne w przypadku dzieci, gdy nie wybiera się innych podarunków. W naszej ofercie taka buteleczka dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, a dodatkowo dołączamy do niej etykietę z personalizacją!

Opis:

 • Buteleczka na alkohol z kolekcji Zauroczenie ma klasyczny kształt, czyli jest lekko spłaszczona i ma krótką szyjkę zakończoną złotą zakrętką. Ponieważ nie ma korka czy kapsla jej otwarcie będzie łatwiejsze. Do buteleczki dołączamy etykietę okolicznościową z personalizacją. Znajdzie się na niej piękna grafika kwiatów z kolekcji Zauroczenie. Prezentują się niczym rozłożyste piwonie, które tradycyjnie wybierane są przez panny młode do ślubnych bukietów. W końcu symbolizują harmonię i wierność w związku, czyli podstawę szczęśliwego małżeństwa. Grafika kwiatów w kolorach jasnego błękitu, fioletu i jasnego różu znajduje się na krawędziach etykiety, a tło jest jasnoróżowe. Na środku samoprzylepnej etykiety nadrukujemy Wasze imiona przedzielone różowym znakiem wodnym „&”. Nad nimi będzie widnieć słowo „Dziękujemy”, które także prezentuje się niczym subtelny cień. Wasze imiona będą za to wyraźne i zapisane pochyłą, fuksjową czcionką. Pod nimi znajdzie się data Waszego ślubu, zapisana niczym kartka z kalendarza.

Zastosowanie:

 • Buteleczka na alkohol z kolekcji Zauroczenie sprawdzi się nie tylko na wódkę, ale również zupełnie inne trunki. Możecie wypełnić ją także likierem albo whisky czy brendy, według upodobań Waszych lub preferencji gości. W przypadku osób niepijących buteleczka może być wypełniona drinkami bezalkoholowymi albo po prostu dekoracyjnymi elementami. One sprawdzą się także w przypadku dzieci. Można zdecydować się na kolorowy piasek, a między nim włożyć kartkę zwiniętą w rulonik. Na niej zapiszecie życzenia dla gości. Innym pomysłem jest naniesienie na kartkę małej mapki ze wskazówkami. To pomysł na prezent dla dzieci, który jest klasyczną zabawą w szukanie skarbów. Tymi skarbami mogą być np. krówki albo czekoladki z kolekcji Zauroczenie czy też bańki. Możecie zresztą wybrać wszystkie te elementy, a dzieci będą z zapałem ich poszukiwać. Wykorzystanie buteleczki na alkohol może być zatem wszechstronne.

Wymiary:

 • 12,7cmx6,5cmx2cm

 • pojemność: 200 ml.

Ważne:
 • produkt jest personalizowany, wysyłany po opłaceniu zamówienia,

 • minimalna możliwa liczba buteleczek do zamówienia to 12 sztuk,

 • w zestawie otrzymujesz buteleczki oraz samoprzylepne etykiety.

Zobacz także