Zabawa na wesele w postaci złotych rad.
search
  • Złote rady dla małżeństwa. Zabawa na wesele.
  • Zabawa na wesele w postaci złotych rad.

ZŁOTE RADY Małżeńskie 20szt Mega Zabawa

14,98 zł
Brutto
Super zabawa weselna - zachęćcie gości do kreatywnego wypełniania dwustronnych kart podczas przyjęcia weselnego i cieszcie się z wesołych odpowiedzi, które poradzą Wam, jak być idealnym mężem i żoną!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Super zabawa weselna - zachęćcie gości do kreatywnego wypełniania dwustronnych kart podczas przyjęcia weselnego i cieszcie się z wesołych odpowiedzi, które poradzą Wam, jak być idealnym mężem i żoną!

Opis:

  • dwustronny kwestionariusz wymagający dokończenia rozpoczetych przez nas zdań odnośnie obowiązków Męża i Żony - na granatowej stronie goście powinni umieścić Złote Rady Małżeńskie dla Pana Młodego, na białej zaś dla Panny Młodej
  • ankieta zawiera zestaw zabawnych pytań, takich jak:

Po kłótni Mąż/Żona powinna...

Nigdy nie mów Żonie/Mężowi...

Dla Żony/Męża zawsze miej pod ręką...

i wiele innych!

  • karty posiadają grafikę wspisującą się w nowoczesny styl weselny i będą hitem podczas Waszego wesela!

Zastosowanie:

  • wypełnianie ankiety to super zabawa weselna, która pobudzi gości do kreatywnego myślenia
  • dzięki dwóm różnym stronom będziecie mogli porównywać rady dla idealnej żony z radami dla idealnego męża - mnóstwo śmiechu gwarantowane!
  • po ślubie ankiety mogą być złożone w specjalnym pudełku bądź wpięte do segregatora - stworzą nowoczesną księgę gości

Wymiary:

  • format A5

Złote rady dla nowożeńców – pomysł na kreatywną zabawę na wesele

Jak szybko zażegnać konflikt małżeński? Co zawsze warto mieć pod ręką dla swojej drugiej połówki? O czym lepiej nie mówić mężowi? Jako młode małżeństwo możecie nie wiedzieć, jak odpowiedzieć na te pytania. Na szczęście, z pomocnymi poradami mogą przyjść… goście na Waszym weselu!

Rady dla nowożeńców na wesoło – pomysł na zabawę weselną

Nie ma jednej, uniwersalnej recepty na szczęśliwe małżeństwo. Każdy, kto zostanie o nią zapytany, może udzielić zupełnie innej, czasami zaskakującej odpowiedzi. Jeżeli zatem szukacie pomysłu na kreatywną zabawę weselną, po prostu zapytajcie o rady małżeńskie Waszych gości. Atrakcja weselna polegająca na udzielaniu porad małżeńskich to kreatywna i sprawiająca mnóstwo radości zabawa, dzięki której możecie zachęcić gości do podzielenia się z wami mądrością życiową dotyczącą małżeństwa na rozdanych kartach. Porady otrzymane od gości mogą być nie tylko unikatową pamiątką. Wypisane na kartach złote rady dla nowożeńców mogą być też odczytane w trakcie wesela albo na drugi dzień podczas poprawin. Z pewnością Para Młoda i jej goście będą mogli świetnie się bawić, czytając otrzymane porady – szczególnie te udzielone z przymrużeniem oka.

Jak poprosić gości o rady małżeńskie?

Aby zaprosić gości weselnych do zabawy polegającej na wypisywaniu porad dla świeżo upieczonych małżonków, warto odpowiednio się przygotować. Najlepiej, aby rady dla nowożeńców na wesoło zostały wypisane na przeznaczonych do tego kartach. Umieszczone na nich pytania zachęcą wtedy gości do udzielania kreatywnych odpowiedzi. W naszej ofercie znajdziecie specjalne kwestionariusze Złotych Rad Małżeńskich przeznaczone osobno dla męża oraz dla żony, w których wypisane są różnorodne pytania dotyczące małżeństwa. Wystarczy tylko dodać do nich długopisy i poprosić gości o udzielenie porad, które mogą pomóc Wam we wspólnym życiu po zawarciu małżeństwa, by było długie i szczęśliwe.

Złote rady dla nowożeńców – unikatowa księga gości

Otrzymane na kartach rady małżeńskie warto zachować nie tylko po to, aby skorzystać z nich na Waszej nowej, wspólnej drodze. Dodatkowo będą wspaniałą pamiątką po ważnym dniu zaślubin. Złote rady najlepiej umieścić w pudełku lub w segregatorze – mogą wtedy stworzyć unikatową księgę gości, którzy uczestniczyli w Waszych zaślubinach. Wszystko, co potrzebne do zabawy polegającej na udzielaniu złotych rad dla nowożeńców, możecie zakupić już teraz w naszym sklepie internetowym!

Zobacz także