Zestaw z ramką selfie - Best Wedding
search
  • Zestaw z ramką selfie - Best Wedding
  • Zestaw z ramką selfie - Best Wedding

Zestaw z ramką selfie - Best Wedding

37,48 zł
Brutto

Świetny zestaw do zdjęć na wesele! Idealne foto-dodatki do fotobudki weselnej! Niech weselnicy zrobią sobie nizapomniane zdjęcia na pamiątkę z ramką i rekwizytami! 

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świetny zestaw do zdjęć na wesele! Idealne foto-dodatki do fotobudki weselnej! Niech weselnicy zrobią sobie nizapomniane zdjęcia na pamiątkę z ramką i rekwizytami! 

Opis:

  • Zestaw zawiera: elegancką białą ramkę do zdjęć ze złotym nadrukiem, 8 gadżetów do zdjęć wykonanych z pięknego złotego papieru oraz trzy balony transparentne ze złotymi serduszkami.  

  • Rekwizyty świetnie wyglądają na zdjęciach, świetnie się mienią, dzięki swojej telsturze - lustrzanej w kolorze złota. 

  • Balony po nadmuchaniu, sprawiają wrażenie przeźroczystych z eleganckimi złotymi serduszkami.

Zastosowanie:
  • Dzięki ramce i gadżetom powstaną oryginalne zdjęcia, które goście będą mogli zachować na pamiątkę z wesela. 

  • Dodatki przydadzą się podczas Waszej sesji, możecie je wykorzysta

Wymiary:

  • ramka: wymiary po złożeniu ok. 50 x 59,5 cm

  •  gadżety: ok. 21 – 42 cm
  •  balony: ok. 30 cm


Fotobudki są w modzie!

Coraz więcej Młodych Par rezygnuje z fotografa na rzecz fotobudki. Albo decyduje się na oba te rozwiązania. Ogromną zaletą fotobudek jest to, że są zabawne. Goście mogą się w nich bawić i robić sobie zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami. Dzięki nim może powstać pamiątka, jaka nie powstałaby przy żadnej innej okazji. Warto, więc zadbać o to, by goście mieli z czym się fotografować. Co nada się najlepiej?

Gadżety – tabliczki z sentencjami

W fotobudkach doskonale sprawdzają się zabawne gadżety - peruki, kapelusze, okulary czy sztuczne wąsy - są świetne. Można je wykorzystać do tego, by zrobić naprawdę zabawne i świeże zdjęcia. Jeśli jednak chcielibyśmy, by na wszystkich zdjęciach pojawiał się jakiś motyw przewodni, to lepiej postawić na śmieszne tabliczki do fotobudki. Mogą być na nich umieszczone zabawne zdania i sentencje. Dzięki nim wszyscy goście będą robili sobie zdjęcia z gadżetami w tym samym stylu.

W albumie fotograficznym będą wyglądały spójnie i zgodnie ze sobą. Warto też zauważyć, że te tabliczki z sentencjami będą wyraźnym i rozpoznawalnym znakiem, że zdjęcia zostały wykonane na tym konkretnym weselu. Niech ta impreza różni się od urodzin, Andrzejek, Sylwestra i wszystkich innych okazji, na których pojawiają się wynajęte fotobudki. Spraw, aby ślub i wesele było czymś niezwykłym i niepowtarzalnym! W końcu to jedna i jedyna taka okazja w życiu. Niech wszyscy ją zapamiętają.

Świetne tabliczki do fotobudki

Nasz sklep ma w ofercie wiele różnych gadżetów do fotobudki. Są zabawne i tanie. Możesz, więc wybrać zestaw, który najbardziej podoba się Tobie i z pewnością spodoba się Twoim gościom, którzy będą mogli podzielić się na drużyny "groom team" i "bride team". To świetna zabawa, która rozkręci każdą imprezę. Warto też zauważyć, że nie tylko młode pokolenie kocha takie zabawne zdjęcia. Młodzi będą przyjemnie zaskoczeni, kiedy zobaczą, z jaką przyjemnością ich rodzicie, ciotki i wujkowie oblegają fotobudkę i tabliczki z sentencjami. To zabawa, która łączy pokolenia i pozwoli wszystkim gościom poczuć się jak zgrana paczka.

Zobacz także