Balony foliowe w różowym kolorze. Dekoracja na panieński.
search
  • Balony foliowe w różowym kolorze. Dekoracja na panieński.

BALON foliowy napis BRIDE TO BE różowe ombre dekoracja na panieński

15,98 zł
Brutto
Duże balony w postaci napisu Bride to Be. Dekoracja jest w kolorze różowym ombre.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to niepowtarzalne wydarzenie. Dlatego organizując tego typu imprezę, warto zadbać o jej wyjątkową oprawę wizualną. Pomóc w tym mogą tematyczne dekoracje i wystrzałowe akcesoria, które znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje m.in. duży napis "Bride to Be" złożony z balonów w modnym kolorze różowego ombre. Ozdobione nim pomieszczenie będzie świetnie się prezentować zarówno w momencie imprezy, jak i na pamiątkowych fotografiach, które zostaną wykonane tego dnia.

Chcesz przygotować wyjątkowe przyjęcie – niespodziankę dla przyjaciółki, która niedługo wychodzi za mąż? W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajduje wszystko, co jest potrzebne do tego, aby zaplanować jedyny w swoim rodzaju, niezapomniany wieczór panieński. W pierwszej kolejności należy koniecznie zatroszczyć się o eleganckie, różnorodne dekoracje, takie jak np. prezentowany powyżej balonowy napis. Wypełnione nimi pomieszczenie stanie się wymarzonym miejscem do celebrowania ostatnich dni "wolności" kobiety, która wkrótce zmieni stan cywilny. Solidna, różowa ozdoba jest nie tylko ładna, ale też niezwykle łatwa do zawieszenia. Duże, foliowe balony można nadmuchać w klasyczny sposób lub wypełnić helem. Unosząca się pod sufitem, nietuzinkowa dekoracja podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia, stanowiąc dodatkowo oryginalne tło sesji zdjęciowej wykonanej w czasie szalonego, babskiego wieczoru.

Balony, to element wystroju, którego nie może zabraknąć podczas żadnego przyjęcia. Powinny się one tym samym pojawić także w czasie organizowanego przez Ciebie wieczoru panieńskiego. Duży, foliowy napis to niezwykle oryginalny dodatek, który świetnie będzie wyglądał w połączeniu z klasycznymi balonami i innymi, stworzonymi specjalnie na tę okazję ozdobami. Pomoże on wczuć się gościom w szalony, imprezowy nastrój. Może stanowić też element symbolicznego pożegnania stanu wolnego przyszłej panny młodej polegającego na uroczystym wypuszczeniu go z rąk, aby mógł swobodnie odlecieć w stronę nieba.
Wymiary:
  • po napompowaniu ok. 340 x 35 cm.

Zobacz także