Teczka wykonana z trwałego materiału w białym kolorze. Wzbogacone o efektowną grafikę z kolekcji Białe Kwiaty.
search
  • Teczka wykonana z trwałego materiału w białym kolorze. Wzbogacone o efektowną grafikę z kolekcji Białe Kwiaty.

TECZKA na dokumenty ślubne Białe Kwiaty

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumenty ślubne to idealny dodatek, który będzie niezbędny podczas organizacji Waszego wesela! Idealnie sprawdzi się jako miejsce na przechowanie najważniejszych dokumentów związanych z Waszym weselem.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumenty ślubne to idealny dodatek, który będzie niezbędny podczas organizacji Waszego wesela! Idealnie sprawdzi się jako miejsce na przechowanie najważniejszych dokumentów związanych z Waszym weselem.

Opis:
  • Idealny dodatek na dokumenty ślubne w postaci personalizowanej teczki w białej kolorystyce. Wykonana jest ona z trwałego materiału, z dbałością o każdy szczegół. Wewnątrz teczki znajduje się dużo miejsca na przechowywanie dokumentów odnośnie Waszego ślubu i wesela. Najlepiej, aby przechowywać je w jednym miejscu, aby nie zaginęła Wam żadna umowa, czy inny ważny dokument. W tym celu idealnie sprawdzi się teczka, właśnie na ślubne dokumenty.  Na teczce znajduje się dekoracyjna etykieta obejmująca grafikę z kolekcji Białe Kwiaty. Charakteryzuje się ona niesamowitą delikatnością oraz subtelnością, zawiera motyw graficzny kwiatów eustomy oraz gipsówki. Listki paproci i eukaliptusa nadają romantycznego charakteru.
  • Na etykiecie umieścimy napis: Dokumenty Ślubne. Całość zostanie wzbogacona o personalizację, która obejmuje imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości zaślubin. Teczka jest zamykana na rzepy, przez co w prosty i szybki sposób możecie mieć dostęp do dokumentów. Przez to, że jest to teczka z rzepami macie pewność, że umieszczone w niej dokumenty nie wypadną.
Zastosowanie:
  • Świetny sposób, aby przechować najważniejsze dokumenty odnośnie uroczystości zaślubin. Teczka pozwoli w jednym miejscu zgromadzić wszystkie umowy, formularze. Z pewnością będziecie mieli sporo dokumentów odnośnie umowy z salą, fotografem, zespołem muzycznym i innymi. Teczka to idealne rozwiązanie dla Par, które chcą mieć wszystkie informacje zgromadzone w jednym miejscu. Dzięki niej będziecie mogli szybko odnaleźć interesujące Was dane odnośnie Waszego wesela.
  • Teczka posiada ozdobną etykietę, którą wzbogacimy o nowoczesny wzór graficzny, wpisujący się w aktualne trendy. Wybierając teczkę ślubną na dokumenty z kolekcji Białe Kwiaty, możecie wówczas wykorzystać takie ozdoby do stworzenia aranżacji całego przyjęcia weselnego. Teczka z personalizacją podkreśli, jakie informacje znajdują się wewnątrz i do kogo ona należy. Z pewnością po uroczystości zaślubin będzie to wyjątkowa pamiątka, która pozwoli powracać wspomnieniami do tego pełnego wyzwań, przygotowań do Waszego najważniejszego dnia w życiu.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także