Serwetka z personalizacją to modny dodatek na ślub. Wzbogacona o imiona Pary Młodej i datę uroczystości.
search
  • Serwetka z personalizacją to modny dodatek na ślub. Wzbogacona o imiona Pary Młodej i datę uroczystości.

SERWETKA personalizowana 40x40cm Białe Kwiaty

6,48 zł
Brutto
Przygotowanie ślubu to ciężka i pochłaniająca praca. Tego dnia wszystko musi wyjść doskonale i nie ma tam miejsca na niedociągnięcia. W końcu to jeden z najważniejszych momentów twojego życia!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 36.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przygotowanie ślubu to ciężka i pochłaniająca praca. Tego dnia wszystko musi wyjść doskonale i nie ma tam miejsca na niedociągnięcia. W końcu to jeden z najważniejszych momentów twojego życia!

Opis:
  • Serwetka ma charakter personalizowany — znajduje się na niej zarówno datą ślubu, jak i imiona nowożeńców. Na serwetce znajdują się także piękne i barwne ilustracje kwiatków oraz listków. Ich kolorystyka to połączenie bieli z delikatnymi odcieniami zieleni. Kompozycja ta to sprawdzona rozwiązanie na wesela, idealnie wpisuje się ona w wyjątkowy nastrój uroczystości.
  • Imiona wykonane są czcionką przypominającą pismo odręczne, reprezentującą prawdziwie mistrzowskie opanowanie sztuki kaligrafii. Użyto pięknych kolorów, które w połączeniu z dominującą bielą serwetki prezentują się rewelacyjnie.
  • Personalizowana serwetka na ślub wykonana jest z wysokiej jakości i niezwykle przyjemnego w dotyku, delikatnego papieru. Dotyk jej budzi przyjemne odczucia i świetnie się sprawdzi, gdy konieczne będzie wytarcie twarzy, obrusu bądź zabrudzonego ubrania.
Zastosowanie:
  • Na ślubie najważniejsza jest oczywiście para młoda, z czego goście doskonale zdają sobie sprawę. Nie oznacza to jednak, że goście są jedynie tłem dla odbywających się tam wydarzeń! Do obowiązków organizatorów ślubu należy sprawienie, aby każdy z uczestników wesela czuł się wyjątkowy i wyróżniony, zauważony pośród tłumnie zebranych w weselnej sali gości.
  • Oferowana przez nas personalizowana serwetka to doskonały sposób na okazanie gościom swojej sympatii. Zaprojektowano ją tak, aby jak najlepiej wyglądała leżąc na stole, doskonale komponując się z pozostałymi elementami zastawy.
  • Wybierając oferowaną przez nas personalizowaną serwetkę na ślub, decydujesz się na sprawdzony asortyment najwyższej jakości. Sprzedajemy wyłącznie te produkty, co do których wiemy, że doskonale spełniają swoją funkcję, przynosząc zadowolenie i satysfakcję zarówno weselnym gościom, jak i jego organizatorom. Wybierz naszą personalizowaną serwetkę na ślub, a na pewno się nie zawiedziesz!
Wymiary:
  • 40x40 cm

Zobacz także