Album foto z personalizowaną okładką. Prezent na panieński
search
  • Album foto z personalizowaną okładką. Prezent na panieński
  • Aranżacja stołu na wieczór panieński w stylu boho.
  • Album foto na wklejane zdjęcia.

ALBUM na wklejane zdjęcia z panieńskiego Boho

94,98 zł
Brutto

Album fotograficzny na zdjęcia wklejane. W środku znajduje się ochronna kalka, która chroni zdjęcia przed zniszczeniem. Prezent na panieński.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to wyjątkowa impreza, którą przyszła panna młoda zapamięta na całe życie. Warto z tej okazji obdarować ją pamiątkowym prezentem. Szukasz pomysłu na efektowny i praktyczny podarunek dla przyszłej panny młodej? Świetnym pomysłem jest album na zdjęcia, który będzie eleganckim miejscem przechowania fotografii z waszego spotkania. Album na zdjęcia wklejane z personalizowaną okładką to doskonała pamiątka na lata. Uwagę zwraca wysoka jakość wykonania oraz twarda oprawa z piękną kwiatową grafiką, która z pewnością przypadnie do gustu przyszłej pannie młodej. Stylistyka albumu idealnie koresponduje ze stylem boho, dzięki czemu będzie pasować do przyjęć zaaranżowanych z wykorzystaniem naturalnych dodatków. 

Wieczór panieński spędzony w gronie przyjaciółek to niezapomniane wydarzenie, które warto uwiecznić na fotografiach. Jeśli poszukujesz idealnego prezentu dla przyszłej panny młodej, to ten album na zdjęcia wklejane z wieczoru panieńskiego będzie świetnym wyborem. Twarda oprawa zdobiona personalizowaną grafiką nadaje mu wyjątkowy charakter, a kwiatowe motywy w stylu akwareli wpisują się w styl boho. Karty albumu zapewniają mnóstwo miejsca na wyjątkowe kadry z waszej imprezy. Ten pięknie przygotowany album na zdjęcia wklejane to efektowny i praktyczny prezent, który z pewnością ucieszy przyszłą pannę młodą. 

Pamiątkowy album na zdjęcia wklejane z wieczoru panieńskiego wyróżnia się oryginalnym designem i wysoką jakością wykonania. Jasna kolorystyka i subtelne motywy roślinne idealnie pasują do aranżacji w stylu boho. Klasyczna forma albumu, czyli gładkie karty z ochronną kalką na zdjęcia wklejane dają wiele swobody w zakresie wyboru formatu i sposobu ułożenia zdjęć na stronach. Album na zdjęcia wklejane umożliwia stworzenie zindywidualizowanej opowieści. Do albumu można wklejać zarówno większe jak i mniejsze zdjęcia w dowolnej orientacji, a także tworzyć kolaże. Personalizacja okładki sprawia, że staje się on wyjątkowym prezentem. Ozdobna grafika przedstawia wianek roślinny w stylu akwareli, wewnątrz którego umieszczony jest napis: Wieczór Panieński, IMIĘ PANNY MŁODEJ, DATA. Twarda oprawa zabezpieczona szwem zapewnia trwałość albumu i sprawia, że zachowa on estetyczny wygląd przez lata. 

Wymiary:
  • 24 cm x 24 cm lub 24 cm x 29 cm,
  • Ilość stron: 60 (30 kartek)
  • W albumie zmieści się ok. 180 zdjęć w rozmiarze 15 x 10 cm
Ważne:
  • Rozmiar albumu wysyłamy losowo.

Zobacz także