Dodatki na stół z okazji panieńskiego w stylu boho
search
  • Dodatki na stół z okazji panieńskiego w stylu boho
  • Czekoladki mleczne na podziękowanie dla dziewczyn z okazji panieńskiego w stylu boho

CZEKOLADKI słodki poczęstunek na panieński Boho 10szt

24,90 zł
Brutto

Zestaw czekoladek na podziękowanie z okazji wieczoru panieńskiego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizujesz wieczór panieński w stylu boho? Z pewnością w planach jest słodki poczęstunek! Nasza propozycja pomoże Ci urozmaicić imprezowe przekąski. Ciekawym pomysłem są mleczne czekoladki w ozdobnych kwiatowych owijkach. Personalizowane czekoladki z imieniem przyszłej panny młodej to wyjątkowe słodkości, które idealnie podkreślą okazję waszego spotkania. Będą też świetnie wyglądać na stole wśród naturalnych dodatków takich jak suszone kwiaty czy świece. Mleczne czekoladki w kwiatowym wydaniu to nie tylko pyszny smakołyk, ale także piękna dekoracja, która stanowi idealne uzupełnienie aranżacji stołu na wieczorze panieńskim w stylu boho.

Nieodłącznym elementem każdej imprezy jest słodki poczęstunek! Jeśli szukasz czegoś pysznego i efektownego na wieczór panieński w stylu boho, to idealną propozycją są nasze czekoladki w ozdobnych opakowaniach. Te klasyczne słodycze w eleganckim wydaniu podkreślą wyjątkową okazję waszego spotkania, a goście z pewnością będą chętnie sięgać po rozpływającą się w ustach mleczną czekoladę. Tak przygotowane czekoladki doskonale sprawdzą się zarówno jako słodki poczęstunek, jak i jako pamiątkowy upominek dla uczestniczek imprezy. 

Kwadratowe praliny przygotowane są z czekolady mlecznej o delikatnym smaku i aksamitnej konsystencji. Każda czekoladka zawinięta jest w złoty papierek i zawiera ozdobną owijkę z kwiatową personalizowaną grafiką do samodzielnego umieszczenia. Zawiera ona napis o treści: Wieczór Panieński IMIĘ PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ, który otoczony jest delikatnym wiankiem roślinnym. Akwarelowe kwiaty i zioła w stonowanych barwach idealnie wpisują się w modny styl boho. Czekoladki z personalizacją na panieński to doskonały sposób na urozmaicenie przekąsek, a także ciekawy pomysł na słodki upominek dla uczestniczek imprezy. Czekoladki z motywem roślinnym należą do serii dekoracji na panieński Boho, którą skomponowaliśmy po to, by ułatwić Ci stworzenie zjawiskowej aranżacji w stylistyce opartej na naturalnych motywach.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także