Dekoracje i dodatki na wieczór panieński
search
  • Dekoracje i dodatki na wieczór panieński
  • Księga pamiątkowa wieczoru panieńskiego w stylu boho. Atrakcja na imprezę

KSIĘGA na pamiątkę Wieczoru Panieńskiego Boho BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto
Księga z możliwością wyboru koloru kartek. Atrakcja na wieczór panieński.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
    Twoja personalizacja:
  • Maks. 250 znaków
    Twoja personalizacja:
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizujesz wieczór panieński w stylu boho? Jeśli szukasz atrakcji na wasze wyjątkowe spotkanie, to z pewnością zainteresuje cię ta piękna księga na wpisy gości. Księga została zaprojektowana z myślą o wieczorze panieńskim, a dzięki wyjątkowej estetyce i kwiatowym detalom idealnie wpisuje się w klimat boho. Księga na wpisy jest bardzo praktyczna — będzie urozmaiceniem zabawy, a zapiski przyjaciółek staną się wartościową pamiątką dla przyszłej panny młodej. Księga jest wykonana solidnie i z dbałością o detale, dlatego idealnie sprawdzi się także jako prezent dla przyszłej panny młodej. Księga z miejscem na zapiski to doskonały sposób na zatrzymanie wspomnień z wieczoru panieńskiego!

Jeśli szukasz ciekawych atrakcji na wieczór panieński w stylu boho, to doskonałym pomysłem jest ta efektowna księga na wpisy gości. Księga z mnóstwem miejsca na zapiski pozwoli na zatrzymanie najpiękniejszych wspomnień z wieczoru panieńskiego. Życzenia, dedykacje i zabawne anegdotki, które wypełnią karty księgi, będą stanowić wartościową pamiątkę dla przyszłej panny młodej. Stylistyka z motywami roślinnymi idealnie wpisuje się w styl boho, a personalizacja nadaje księdze wyjątkowości i podkreśla okazję waszego spotkania. 

Księga na wpisy gości to oryginalny pomysł na atrakcję na wieczór panieński, która z pewnością przyciągnie uwagę i wprowadzi wyjątkowy klimat na waszym spotkaniu. Księga wykonana jest solidnie z wysokiej jakości materiałów. Twarda oprawa ozdobiona jest grafiką roślinną przedstawiającą kwiaty i zioła ułożone w wieniec. Wewnątrz niego znajduje się napis o treści: Wieczór Panieński IMIĘ PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ, księga pamiątkowa, data. Wewnątrz znajdują się puste karty w dwóch kolorach do wyboru: czarnym lub białym. Stonowane kolory i roślinne motywy graficzne świetnie komponują się z innymi dekoracjami w stylu boho, dzięki czemu stworzą spójną aranżację. Życzenia i dedykacje wpisane do księgi będą wspaniałą pamiątką na lata. Można je uzupełnić fotografiami i innymi pamiątkami z wieczoru panieńskiego tworząc kolaże. Księga na wpisy gości z personalizowaną kwiatową okładką to oryginalna atrakcja, której nie może zabraknąć na twoim wieczorze panieńskim w stylu boho!

Wymiary:
  • 22 cm x 31 cm; 50 kartek (100 stron)

WAŻNE:

  • Pamiętaj, aby do księgi z czarnymi kartami dokupić złoty lub srebrny pisak!

Zobacz także