Miejsce na ślubną dokumentację. Teczka z imionami i datą.
search
  • Miejsce na ślubną dokumentację. Teczka z imionami i datą.
  • Miejsce na ślubną dokumentację. Teczka z imionami i datą.

TECZKA na dokumenty ślubne Botanica

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumentację ślubną Botanica to dodatek, którego nie może zabraknąć już na samym początku przygotowań. Spraw do załatwienia jest naprawdę dużo, dlatego warto zaopatrzyć się w taką teczkę i gromadzić w niej najlepsze pomysły.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Biały
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Botanica to dodatek, którego nie może zabraknąć już na samym początku przygotowań. Spraw do załatwienia jest naprawdę dużo, dlatego warto zaopatrzyć się w taką teczkę i gromadzić w niej najlepsze pomysły.

  • Teczka na dokumentację ślubną Botanica jest zapinana na rzepy, zatem nawet jeśli będzie wypełniona po brzegi, nic z niej nie wypadnie. Co ważne, jest dość pojemna i pomieści format A4. Teczka z takim motywem sprawdzi się jako element przygotowania do ślubu w stylu boho, rustykalnym, ekologicznym. Możecie zabrać ją ze sobą do wedding plannera, by przedstawić mu swoje propozycje. Oczywiście sprawdzi się także jeżeli sami bądź z pomocą przyjaciół organizujecie swoje wesele. Sprawdzi się podczas samej ceremonii ślubnej, to w niej możecie umieścić w folii swoje dokumenty, a po ślubie także aktu małżeństwa. Przyda się również na weselu. To w niej możecie schować dyplomy przygotowane dla uczestników weselnych zabaw albo rodziców czy świadków. Życzenia możecie odczytać uroczyście i macie pewność, że nic się nie zgniecie.
  • Teczka na dokumentację ślubną Botanica może pomóc Wam dokonać wyboru odpowiedniego tortu, kwiatów na ślub, dekoracji sali weselnej czy wreszcie zespołu albo DJ-a. Możecie gromadzić w niej wszystkie propozycje, a następnie dokonywać wyboru poprzez selekcję. Tak możecie robić w przypadku każdej rzeczy z listy do odhaczenia. Również sama lista kwestii do załatwienia może znaleźć się w takiej teczce. Teczka na dokumentację ślubną Botanica ma piękny design. Widoczne na jej etykiecie są długie liście paproci i innych egotycznych roślin. Pomiędzy nimi znajduje się napis: Dokumenty ślubne oraz nadrukujemy Wasze imiona oraz datę Waszego ślubu. Motyw paproci świetnie sprawdza się jako ten weselny. Wszak jest to roślina, która symbolizuje miłość, szczęście, zdrowie i życiowe powodzenie. Zatem wszystko, czego życzycie sobie na nowej drodze życia.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4 
Ważne:
  • do wyboru kolor teczki: biała lub różowa

Zobacz także