Księga na wpisy gości weselnych z imionami pary młodej i datą oraz zielonymi wzorami botanicznymi na okładce
search
  • Księga na wpisy gości weselnych z imionami pary młodej i datą oraz zielonymi wzorami botanicznymi na okładce
  • Aranżacja weselna, widok stołu z wykorzystaniem produktów z kolekcji ślubnej Botanica

KSIĘGA GOŚCI weselnych Botanica BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Bardzo efektowna księga gości zdobiona imionami Pary Młodej, datą ślubu i motywem roślinnym będzie fantastyczną pamiątką z wesela! MEGA HIT - wybierz kolor kartek księgi!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bardzo efektowna księga gości zdobiona imionami Pary Młodej, datą ślubu i motywem roślinnym będzie fantastyczną pamiątką z wesela! MEGA HIT - wybierz kolor kartek księgi!

  • Prostokątny album w białej, sztywnej oprawie zdobiony personalizacją z imionami Pary Młodej oraz datą ślubu  - okładki nie zdobi zwykła kartka z personalizacją, ale nadruk nanoszony jest bezpośrednio na nią. Wykonywany jest nowoczesną i trwałą metodą! Na okładce znajduje się motyw botanicznych paproci i liści umieszczonych na białym tle. Wszystkie karty księgi są czyste, w białym lub czarnym kolorze. Album na pamiątkowe wpisy i zdjęcia z wesela zachwyca swoim wyglądem, który harmonijnie wpisuje się w trend nowoczesnych, botanicznych aranżacji. Księga ta jest nie tylko miejscem, gdzie goście mogą zapisywać swoje życzenia. Ten element staje się cenną dekoracją, wprowadzającą wyjątkowy klimat do Waszego wesela, zwłaszcza gdy wyeksponujecie ją w specjalnym miejscu tuż obok instrukcji z tej samej linii produktowej. Każda strona księgi gości to pusta karta gotowa do zapełnienia ciepłymi życzeniami, dedykacjami i przemyśleniami od Waszych bliskich. To miejsce, gdzie mogą oni podzielić się swoją radością, emocjami i wyjątkowymi momentami spędzonymi razem. Te wyjątkowe wpisy będą stanowić skarbnicę niezapomnianych wspomnień, które będziecie mogli przeżywać razem przez lata.
  • Przygotowując się do wyjątkowego dnia, jakim jest Wasze wesele, warto pamiętać o zachowaniu tych niepowtarzalnych chwil na zawsze. Księga gości weselnych Botanica to wspaniałe narzędzie, które umożliwi Wam zatrzymanie magicznych chwil i cennych wspomnień Waszych gości weselnych. Album na życzenia od gości weselnych to piękny sposób na zatrzymanie czasu i uwiecznienie tego wyjątkowego momentu. Każda strona tej księgi będzie pełna miłości, szczęścia i pozytywnych energii, do których będziecie mogli wracać w przyszłości. Dodatkowo księga z kolekcji Botanica świetnie wpisuje się w dekoracyjny styl wesela, dodając mu elegancji i unikalności. To nie tylko zwykły element weselnej tradycji. To magiczne miejsce, w którym zgromadzone zostaną najpiękniejsze życzenia i wspomnienia Waszych najbliższych, tworząc piękne i niezapomniane opowieści z Waszego dnia ślubu. Taki album będzie piękną pamiątką po Weselu. -Każdy z gości powinien umieścić w księdze indywidualny tekst z życzeniami, bądź zabawną radę, którą Młodzi będą mogli wykorzystać w małżeństwie. Dzięki pustym stronom oprócz wpisów można umieścić w księdze również pamiątkowe zdjęcia czy drobiazgi kojarzące się z dniem ślubu.
Wymiary:
  • 22 cm x 31 cm,
  • 50 kartek (100 stron).

Zobacz także