Podziękowanie dla rodziców na weselu. Plakat w białej ramce. Na białej kartce zielona grafika z krzyżówką oraz zielona gałązką.
search
  • Podziękowanie dla rodziców na weselu. Plakat w białej ramce. Na białej kartce zielona grafika z krzyżówką oraz zielona gałązką.
  • Podziękowanie dla rodziców na weselu. Plakat w białej ramce. Na białej kartce zielona grafika z krzyżówką oraz zielona gałązką.

PREZENT dla rodziców krzyżówka Kochamy Was - Butelkowa Zieleń

39,98 zł
Brutto
Od lat na weselach Młoda Para dziękuje swoim rodzicom za trud wychowania. Aby podarować im coś więcej, niż klasyczny kosz ze słodyczami lub owocami warto sięgnąć po unikalny upominek, który będzie dla rodziców pamiątką na wiele długich lat. Ślub dzieci jest dla nich wzruszającym wydarzeniem, a dodatkowa pamiątka z podpisem imiennym z pewnością doprowadzi ich do łez. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Od lat na weselach Młoda Para dziękuje swoim rodzicom za trud wychowania. Aby podarować im coś więcej, niż klasyczny kosz ze słodyczami lub owocami warto sięgnąć po unikalny upominek, który będzie dla rodziców pamiątką na wiele długich lat. Ślub dzieci jest dla nich wzruszającym wydarzeniem, a dodatkowa pamiątka z podpisem imiennym z pewnością doprowadzi ich do łez. Ramka z ciepłymi hasłami postawiona w widocznym miejscu w salonie będzie nieustannie przypominać rodzicom o Waszym uczuciu i wdzięczności.

Opis:

  • Podziękowanie dla rodziców w formie białej ramki A4 oraz plakatu. Minimalistyczna grafika przedstawia białe tło oraz krzyżówkę w kolorze butelkowej zieleni. U góry znajdzie się napis "Kochani Rodzice/Kochana Mamo/Kochany Tato! Dziękujemy Wam za:". Poniżej umieścimy krzyżówkę wypełnioną słowami takimi jak: pomoc, uśmiech, szczęście itd. które razem stworzą hasło "Kochamy Was". Na samym dole umieścimy podpis składający się z Waszym imiona oraz daty ślubu. Zakończymy go gałązką z listkami charakterystyczną dla kolekcji Butelkowa Zieleń. Cała krzyżówka wykonana jest czytelną, prostą czcionką, ale napis "Dziękujemy Wam za" odznacza się ozdobnym, wymyślnym fontem.

  • Ramka posiada podstawkę oraz haczyki, dlatego można ją łatwo postawić na stoliku lub powiesić na ścianie w widocznym miejscu.
Zastosowanie:
  • Podziękowanie dla Rodziców to klasyczny element wesela, który wcale nie musi oznaczać podarowania oklepanych prezentów. Unikalne podziękowanie wzruszy Waszych rodziców, a minimalistyczna grafika prezentuje się wyjątkowo elegancko. Dzięki temu pasuje do każdego wnętrza i po uroczystości będzie super pamiątką, którą rodzice będą mogli umieścić w widocznym miejscu w salonie.

  • Grafika na plakacie pasuje idealnie do pozostałych elementów z kolekcji Butelkowa Zieleń. Wybór dodatków w tym samym stylu zapewni Wam wyjątkową oprawę wesela, która pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości. Minimalistyczny design sprawia, że pomimo intensywnego koloru przewodniego kolekcji wygląda ona lekko i świeżo. Z pewnością sprawdzi się ona na wiosennych i letnich ślubach organizowanych w stylu naturalnym.

Wymiary:

  • ramka oraz plakat są w formacie A4

Zobacz także