Etykiety na piwo weselne dla gości. Naklejki na butelki.
search
  • Etykiety na piwo weselne dla gości. Naklejki na butelki.
  • Etykiety do dekoracji butelek piwa na wesele.

ETYKIETY na piwo weselne Butelkowa Zieleń 10szt

34,98 zł
Brutto

Etykiety do dekoracji butelek piwa na wesele. Może być to świetny element drink baru!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nawet butelki z piwem ustawione dla gości w drink barze mogą stanowić ciekawą dekorację na weselu. Zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na takie dedykowane etykiety na piwo z kolekcji Butelkowa Zieleń. Wyróżnia je nowoczesny, minimalistyczny design opierający się głównie na ozdobnym napisie z personalizacją. Dzięki temu butelki z piwem nabiorą szlachetnego wyglądu!

W zestawie znajduje się 10 sztuk etykiet na piwo. Są samoprzylepne i należy umieścić je na butelkach samodzielnie. Mają rozmiary dopasowane do większości standardowych piw dostępnych w sklepach. Można naklejać je na oznaczenia producenta. Na jasnym jednolitym tle znajduje się podziękowanie dla gości i personalizacja z imionami młodej pary oraz datą ślubu. Subtelnym akcentem dekoracyjnym jest niewielka grafika przedstawiająca gałązkę.

Etykiety na piwo weselne z kolekcji Butelkowa Zieleń są bardzo eleganckie i świetnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach ograniczających się do zieleni i jasnych dodatków. To wspaniały sposób na to, aby nie odmawiać gościom dostępu do lubianego piwa, ale jednocześnie sprawić, że będzie ono ciekawą ozdobą drink baru. Tak udekorowane butelki możecie również wręczyć gościom jako pomysł na podziękowanie za obecność. Niezależnie od roli, jaką będą miały do odegrania, na pewno sprawdzą się niezawodnie. Sprawdź też inne etykiety na piwo weselne dostępne w naszej ofercie!

Wymiary:

  • 10 cm x 10 cm,
  • cena dotyczy 10 naklejek,
  • alkohol nie znajduje się w zestawie, jest to część aranżacji.

Zobacz także