Miętówki ślubne dla gości weselnych. Podziękowanie dla bliskich osób.
search
  • Miętówki ślubne dla gości weselnych. Podziękowanie dla bliskich osób.

MIĘTÓWKI ślubne podziękowanie dla gości Butelkowa Zieleń (+etykieta)

8,98 zł
Brutto

Upominek dla gości w postaci miętówek ślubnych. Personalizowany podarunek dla bliskich osób prezentuje się efektownie. Gwarantujemy zachwyt Waszych gości!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Upominek dla gości w postaci miętówek ślubnych. Personalizowany podarunek dla bliskich osób prezentuje się efektownie. Gwarantujemy zachwyt Waszych gości!

Opis:

  • Miętówki ślubne to podziękowanie dla gości weselnych umieszczone w klasycznym okrągłym opakowaniu. Zamykane jest ono na zatrzask. Dzięki temu miętowe cukierki się nie wysypią. Do miętówek na ślub dołączamy samoprzylepną etykietę, które idealnie pasuje. Jej tło jest w kolorze butelkowej zieleni. Na niej umieścimy Wasze imiona oraz datę ślubu. Znajdzie się tam także napis dziękujemy, wykonany dekoracyjną czcionką. Kropką nad „i” jest w tym przypadku grafika przedstawiająca gałązkę oliwną, która jest symbolem szczęścia, miłości i pokoju. A tego życzycie sobie, ale i Waszym gościom. Tło kontrastuje z napisami. Dzięki temu miętówki na ślub z etykietą nie tylko przyciągają od razu uwagę, ale i zachwycają elegancją.

Zastosowanie:

  • Miętówki na ślub to upominek dla gości weselnych, które spodoba się obdarowanym. Po każdym posiłku mogą sięgnąć po miętowy cukierek. W końcu nie od dziś wiadomo, że mięta orzeźwia. Także nowożeńcy powinni zabrać miętówki ślubne na pamiątkę. 

Wymiary:

  • średnica: 4,6cm; wysokość: 1,4cm
Ważne:
  • etykiety do samodzielnego umieszczenia.

Zobacz także