Czekoladka ślubna z personalizacją. Idealny upominek dla gości weselnych, udekorowany grafiką z kolekcji Magiczna.
search
  • Czekoladka ślubna z personalizacją. Idealny upominek dla gości weselnych, udekorowany grafiką z kolekcji Magiczna.

CZEKOLADKI ślubne personalizowane Kolekcja Magiczna 10szt

24,90 zł
Brutto

Upominek dla gości weselnych w postaci wysokiej jakości belgiskiej, mlecznej czekoladki. Słodki prezencik owinięty jest w srebrny papierek, na którym znajduje się miejsce na ozdobną etykietę. Etykietka udekorowana jest grafiką z kolekcji Magiczna.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 3.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Upominek dla gości weselnych w postaci wysokiej jakości belgiskiej, mlecznej czekoladki. Słodki prezencik owinięty jest w srebrny papierek, na którym znajduje się miejsce na ozdobną etykietę. Etykietka udekorowana jest grafiką z kolekcji Magiczna.

Smaczny upominek dla gości weselnych w postaci czekoladek. Wykonane są z wysokiej jakości, belgijskiej, mlecznej czekolady. Czekoladka owinięta jest w srebrny papierek, prezentuje się bardzo elegancko. Dodatkowo do niej dołączymy samoprzylepne etykiety, Etykietki zdobi grafika z kolekcji Magiczna, która zawiera motyw wianuszka z gałązek świerku, eukaliptusa wraz z kwiatami bawełny i leśnymi owocami Na etykiecie znajduje się miejsce na personalizację w postaci imion Pary Młodej.

Smaczny upominek dla gości weselnych, sprawdzi się, aby podziękować im za obecność, otrzymane życzenia i prezenty. Personalizowany prezencik z pewnością spodoba się obdarowanym gościom, jest dzięki temu jeszcze bardziej wyjątkowy. Czekoladki sprawdzą się również jako element dekoracyjny weselnego stołu.

Wymiary:

  • ok. 3,5 cm x 3,5 cm,
  • grubość ok. 0,4 cm,
  • masa: 5 g. 

Ważne:

  • przechowywać w temperaturze 12-18°C i wilgotności poniżej 75%,
  • minimalna ilość do zamówienia to 3 zestawy, czyli 30 sztuk.

Zobacz także