TOPPER złoty napis dekoracja tortu na Rocznicę Ślubu
search
  • TOPPER złoty napis dekoracja tortu na Rocznicę Ślubu
  • TOPPER złoty napis dekoracja tortu na Rocznicę Ślubu
  • TOPPER złoty napis dekoracja tortu na Rocznicę Ślubu

TOPPER złoty napis dekoracja tortu na Rocznicę Ślubu

24,98 zł
Brutto
Topper wykonany z papieru w złotym kolorze to efektowna dekoracja na tort. Uświetni uroczystość z okazji rocznicy ślubu. Piękne przyozdobienie, doskonale prezentuje się na pamiątkowych fotografiach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Topper wykonany z papieru w złotym kolorze to efektowna dekoracja na tort. Uświetni uroczystość z okazji rocznicy ślubu. Piękne przyozdobienie, doskonale prezentuje się na pamiątkowych fotografiach.

Oryginalny topper dekoracyjny, który sprawi, że tort na uroczystość z okazji Rocznicy Ślubu będzie wyjątkowy. Piękna dekoracja tortu, wykonana z grubego papieru w złotym kolorze. Topper w kształcie koła, z napisem Rocznica Ślubu i liczbą oznaczającą ilość przeżytych wspólnie lat. Topper na tort posiada także eleganckie zdobienia w kształcie listków oraz nóżkę do umocowania go na torcie. Ozdoba personalizowana, przed zamówieniem należy podać, na którą rocznicę ślubu ma być przygotowany.

Topper na tort jest niezwykłą dekoracją, która zapewnia odpowiednią oprawę uroczystości. Ta oryginalna dekoracja tortu to nowoczesny gadżet, który jest niezwykle stylowy i modny. Doskonale pasuje do mniejszego tortu na domowe przyjęcie, a także do dużego, piętrowego tortu na większą, huczną imprezę. Na pewno zachwyci przybyłych na uroczystość gości. Przyda je się także jako dekoracja i tło dla pamiątkowych zdjęć i filmików. 

Wymiary
:
  • Topper ok. 10 × 10 cm, długość całkowita z pikerem ok. 27 cm.

Zobacz także