Lustrzany złoty topper z akrylu. Dekoracja na Rocznicę Ślubu.
search
  • Lustrzany złoty topper z akrylu. Dekoracja na Rocznicę Ślubu.
  • Topper złoty lustrzany na rocznicę ślubu

TOPPER na tort lustrzany złoty akryl z liczbą Rocznicy Ślubu

59,98 zł
Brutto

Wykorzystanie topperu na tort jest wyrazem dbałości o detale, które wzbogacają ważne momenty życiowe. To drobny gest, który ma wielkie znaczenie, dodając uroczystościom rocznicowym dodatkowego wymiaru i pamiątkowego charakteru.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Złoty akrylowy topper na tort to dekoracja, która nadaje rocznicowemu świętowaniu eleganckiego charakteru. Symboliczna liczba umieszczona w jego centrum jest mocnym przypomnieniem o trwałości i wartości związku małżeńskiego. Złoty kolor dodaje blasku celebracji, a lustrzane wykończenie tworzy efekt głębi i luksusu.

Design topperu, z płynnymi, zwiewnymi literami, sprawia, że jest on przyciągającym wzrok elementem dekoracyjnym każdego tortu czy ciasta. Stabilne pręty zapewniają łatwe i bezpieczne umieszczenie go na szczycie wypieku, co sprawia, że jest on nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również bardzo funkcjonalny. Jego lśniąca powierzchnia odbija światło i kolory otoczenia, co dodaje celebracji dodatkowej elegancji i wyrazistości.

Zastosowanie takiego topperu na tort to sposób na podkreślenie znaczenia rocznicy ślubu w sposób wyrafinowany i niepowtarzalny. Nie potrzeba wielu słów, aby wyrazić głębię emocji i szacunku dla wspólnie spędzonych lat, a ten topper na tort jest tego idealnym przykładem.

Wymiary:

  • ok. 18 cm x 19 cm,
  • szerokość między patyczkami: ok. 8,5 cm.

Zobacz także