Pionowa ścianka z personalizacją. Dekoracyjna ścianka na uroczystość rocznicową.
search
  • Pionowa ścianka z personalizacją. Dekoracyjna ścianka na uroczystość rocznicową.
  • Dekoracja ze zdjęciem pary. Elegancka ścianka na przyjęcie rocznicowe.
  • Ścianka powitalna na rocznicę ślubu. Personalizowana dekoracja.

ŚCIANKA powitalna na przyjęcie personalizowana ze zdjęciem Rocznica Ślubu

159,98 zł
Brutto

Rocznica ślubu to piękny moment w życiu każdej pary. To czas, w którym mogą celebrować swoją miłość i wzajemną więź. Ścianka powitalna personalizowana ze zdjęciem jest doskonałym sposobem na dodanie osobistego akcentu do tego niesamowitego wydarzenia.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rocznica ślubu to czas, który należy celebrować z radością i wdzięcznością za wspólnie spędzone lata. Aby uczcić ten szczególny moment, warto zadbać o odpowiednią oprawę przyjęcia. Ścianka powitalna ze zdjęciem pary to doskonały sposób na stworzenie magicznej atmosfery i podkreślenie istoty tego dnia.

Ścianka powitalna na rocznicowe przyjęcie to eleganckie i romantyczne rozwiązanie, które wkomponuje się doskonale w aranżację wnętrza. Biała pionowa ścianka ozdobiona delikatnymi kwiatowymi motywami w pastelowych barwach nadaje wnętrzu subtelności. Personalizacja obejmuje dodanie zdjęcia pary, ich imion, daty przyjęcia oraz sprecyzowanie, która rocznica jest obchodzona. Napis "Cieszymy się, że jesteście z nami" oraz miłosny cytat nadają ciepłego, witającego akcentu.

Ścianka doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny na przyjęciu z okazji rocznicy ślubu. Stanowiąc tło dla fotografii, pozwoli uwiecznić ten wspaniały moment w piękny i niezapomniany sposób. Przez detale, takie jak zdjęcie pary i inspirujący napis o miłości, stworzy magiczną atmosferę, która będzie wspomnieniem na lata.

Wymiary:

  • ok. 150 x 60 cm

Zobacz także