Wieczór panieński w plenerze dekorowany personalizowanymi dodatkami. Kolekcja dekoracji w romantycznym stylu.
search
  • Wieczór panieński w plenerze dekorowany personalizowanymi dodatkami. Kolekcja dekoracji w romantycznym stylu.
  • Kolekcja dekoracji na wieczór panieński organizowany w ogrodzie. Delikatna grafika na personalizowanych dodatkach.
  • Plakat dekoracyjny z grafiką ślubnych butów i imieniem przyszłej panny młodej.

PLAKAT powitalny Wieczór Panieński w plenerze 50x70cm z IMIENIEM

39,98 zł
Brutto
Rozpocznijcie wieczór panieński w plenerze od serdecznego powitania i wprowadźcie dziewczyny biorące w nim udział w odpowiedni nastrój za pomocą tego uroczo zaprojektowanego plakatu powitalnego. Został on stworzony specjalnie dla Was, aby uczynić ten wyjątkowy wieczór jeszcze bardziej niezapomnianym. 

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Rozpocznijcie wieczór panieński w plenerze od serdecznego powitania i wprowadźcie dziewczyny biorące w nim udział w odpowiedni nastrój za pomocą tego uroczo zaprojektowanego plakatu powitalnego. Został on stworzony specjalnie dla Was, aby uczynić ten wyjątkowy wieczór jeszcze bardziej niezapomnianym. 

Plakat wykonany z wysokiej jakości materiałów, wyróżnia się piękną kolorystyką i estetycznym wzorem. Grafika przedstawiająca ślubną suknię i buty sprawdzi się idealnie, jeśli Wasza przyjaciółka ma romantyczną duszę. To, co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym, to personalizacja imieniem przyszłej panny młodej, która znajdzie się na plakacie. To dodaje mu osobistego i indywidualnego charakteru, idealnego dla Waszej niepowtarzalnej imprezy.

Umieśćcie plakat powitalny na widocznym miejscu, gdzie dziewczyny będą mogły go zauważyć od razu po przybyciu. Ten kreatywnie wykonany element dekoracyjny zachwyci każdego, dodając nutę radości i elegancji do całego wieczoru. Nie tylko wprowadzi w odpowiedni nastrój, ale także stworzy idealne tło do fotografii i wspólnych wspomnień. Dzięki temu dodatkowi z kolekcji "Wieczór Panieński w plenerze" organizowany przez Was wieczór panieński nabierze wyjątkowego charakteru i zostanie udekorowany w stylu, który pasuje do preferencji Panny Młodej. To idealny element, który wprowadzi Was magiczną atmosferę tego niezapomnianego wieczoru. Niech Wasz wieczór panieński w plenerze stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki naszemu produktowi. Zaskoczcie Przyszłą Pannę Młodą dodatkami tworzącymi jedną całość i cieszcie się chwilą, która pozostanie na długo w Waszej pamięci. Po imprezie wszystkie dziewczyny mogą umieścić na nim życzenia i podpisy — Wasza przyjaciółka będzie miała fantastyczną pamiątkę po przyjęciu.

Wymiary:
  • 50 x 70 cm

Zobacz także