BALONY transparentne 30cm 100szt
search
  • BALONY transparentne 30cm 100szt

BALONY transparentne 30cm 100szt

46,98 zł
Brutto
HIT tego sezonu! Transparentne balony prezentują się elegancko i wspaniale udekorują salę weselną!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

HIT tego sezonu! Transparentne balony prezentują się elegancko i wspaniale udekorują salę weselną!

Opis:

  • przezroczyste transparentne balony w rozmiarze 30cm

Zastosowanie:

  • balony idealnie sprawdzą sie do udekorowania pomieszczenia, w którym odbywa się uroczystość ślubu i wesela

  • możecie wykonać z nich girlandę przed wejściem do sali weselnej, uwiesić pod sufitem czy wykorzystać do sesji zdjęciowej - zastosowań jest mnóstwo - wykorzystajcie Waszą kreatywność!
  • balony można wypełnić kolorowym konfetti - super efekt!

Wymiary:

  • średnica ok. 30cm

WAŻNE:

  • balony można napełniać powietrzem lub helem

  • jeśli nie planują Państwo napełniać balonów helem, warto zakupić patyczki do balonów


Balony transparentne, czyli idealny dodatek do każdej imprezy

Balony transparentne stały się ostatnim krzykiem mody. Są wykorzystywane na wielu uroczystościach - zwłaszcza weselach, komuniach i chrztach. Ich delikatny odcień szczególnie dobrze prezentuje się na wyrafinowanych imprezach. Przezroczyste balony pasują do każdego wystroju. Sprawdzą się jako dodatek do stylu boho, klasycznego, eleganckiego, naturalnego czy nowoczesnego. Będą też dobrze wyglądały niezależnie od kolorów użytych do wystroju sali. Jeśli, więc nie masz jeszcze dokładnego planu, jak będzie wyglądała sala lub po prostu nie wiesz, co zostanie przygotowane przez organizatora - koniecznie postaw na balony transparentne. Z całą pewnością będą strzałem w dziesiątkę.

Ciekawe dodatki - czyli co, zrobić żeby balony były niezwykłe?

Nie myśl tylko, że takie balony są nudne. Przezroczyste balony na wesele można dodatkowo ozdobić tak, by zamienić je w niezwykłą ozdobę. Jak to zrobić? Wystarczy w środek każdego z nich wsypać odrobinę konfetti. Będzie ono doskonale widoczne i na pewno zachwyci gości. Taki dodatek jest czymś wyjątkowo oryginalnym. Tym bardziej, że duże balony ślubne aż proszą się o wykorzystanie ich w wystroju sali. Można z nich przygotować girlandę, ozdobić nimi sufit sali lub wejście do niej. Można też przymocować przezroczyste balony do ściany, tworząc niesamowite tło do zdjęć.

Ciekawą propozycję jest napełnienie balonów transparentnych helem. Będą one same się unosiły, a wrzucone w nie konfetti będzie poruszało się przy każdym ruchu balonika. Pozwoli to uzyskać niezwykły efekt. Tym bardziej, jeśli zdecydujesz się na konfetti metalizowane lub brokatowe. Kawałki papieru będą pięknie odbijały światło i na pewno spotęgują efekt. Balony z takim dodatkiem wyglądają bardzo elegancko i bogato. Warto też zaznaczyć, że później można wykorzystać je jako atrybut do sesji zdjęciowych lub podarować gościom weselnym. Z całą pewnością dzieci ucieszą się z takiej zabawki. Przesypujące się konfetti da im zajęcie na długie godziny i pozwoli rodzicom dobrze bawić się w czasie wesela.

Zobacz także